Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barna folyas menstruacio helyett?

Barna folyas menstruacio helyett?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna hogy megjojjon.Mindig pontos.inkabb hamarabb szokott megjonni mint kesobb.26napra szokott megjonni 1hete voltunk egyutt a parommal viszont a naptar nem akkorra irta ax ovulaciot.sot en mindig megerzem de felszoktam jegyezni ha nemjo helyre teszi a naptar viszont nyaraltunk es multhet hetfon jottunk haza.kedden egyutt voltunk szerintem kesobb lehetett ovum?de ha hamarabb akkor is elkaptuk mert jo idopontokban voltunk egyutt.viszont tegnap nem jott meg.semmi jele nem volt ma nehezebbnek erzem az alhasam neha 1 kis szurkalas is es barna folyas..nem neveznem vernek mert 11ora ota egy hullamcsatnyi vekony vilagosbarna csik van a beteten.(bocsi a reszlet miatt)lehetseges a kesei ovu es mivel 1hete volt aktus ez lehetne beagyazodas vagy esetleg mensi kezdete?nem szoktam barnazni...1nap folyni szokott mint a niagara elenkvoroskent mint mozes mikor elvalasztotta a vorostengert 😂 Tenyleg elnezest a poenkodasert de ha poenkodom nem gondolok arra hogy esetleg ujjabb sikertelen honap es esetleg masokat is megmosolyogtatok :)

4honapja probalkozunk amugy :) irjatok tapasztalatokat adjatok remenyt :) vagy csak az igazsagot mivel a remeny az mindig van az hal meg utoljara :))



2018. szept. 11. 16:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Hőm ma is 37.2 az jo jel nem igaz?
2018. szept. 11. 17:33
 2/2 anonim ***** válasza:

En barnaztam es enyhe mensziszeru fajdalmaim is voltak a nemvart elott egy nappal es meg utana 2 napig. Szurt a hasam is 4-5 hetesen, sot meg a vaginamba is neha olyat nyilalt hogy alig tudtam talpon maradni. Ami meg a ferjem a legjobban szorakozott az az volt, hogy mikor otthon voltam, tobbnyire ugy kozlekedtem a lakasba hogy tartottam a melleimet, mert annyira fajtak, hogy azt hittem kiugrik a szemem. Ugyhogy igen, vannak vicces dolgok es mindenkinel mas es mas okokbol.

Mi is probalkozos honapban vagyunk, en 22re nem varom, nagyon remelem, hogy osszejott.

2018. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!