Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő elteltével lesz...

Mennyi idő elteltével lesz jobb a spermám, ha leszokok a cigiről?

Figyelt kérdés
Probálkozunk,de eddig sikertelenül.23 éves vagyok a párom 19,gyerekkorunk óta eggyütt vagyunk.Első szerelem.Meg van minden ami adott egy boldog családhoz,kivéve a baba.Sokat cigizek ezért gondolom,hogy az is lehet a probléma.Ha mondjuk leszokok a cigiről 2-3 hónap múlva már jobb minőségű lehet a spermám vagy több idő kell a tisztuláshoz?
2018. szept. 14. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nikotin két nap alatt ürül ki, a 74 óránként cserélődő spermák pedig 3 hónap alatt érnek meg. Szóval ennyi a minimum.
2018. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Semmi köze hozzá.

Én is cigiztem, a férjem is, mondjuk én nyilván ahogy kiderült, hogy baba lesz, azonnal letettem, a férjem egyébként nem, csak nem dohányzott a közelemben-közelünkben. Bő fél év alatt jött össze a baba.

Nyilván nagyon jó dolog, ha leteszed a cigit, de nem azért nem jön össze a baba, mert cigizel.

Amúgy teljesen normális, ha hónapokig nem jön össze. Nem jelenti azt, hogy bárkivel bármi gond van. Sok tényezőtől függ az, hogy éppen miért nem sikerül teherbe esni.

2018. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltál már vizsgálaton? Ha baj van akkor ajnálják hogy tedd le a cigit
2018. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!