Lombik valóban csak 30%?

Figyelt kérdés
Kicsit keveselltem, de esetemben mondták a 30%-ot, én 35 éves vagyok már. Valakinek több? Ez esetben halmozódnak az esélyek, ha többször megyünk?

2018. szept. 17. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az esely nem halmozodik a gyakorisaggal. Ez nem attol fugg..

Egyebkent en 20% korulirol tudtam.

A masik meg hogy gondolj mar bele hogy egy agyonstimulalt petesejtbol mennyi lehet tenylegesen egeszseges es eletkepes.. oke, tok direkt modszer, ennel direktebb mar nem is lehetne, de a sok hormon es minden sz***r egyaltalan nem egeszseges... sot... plane egy novekedesben levo petesejtnek, egy csomo hiba lehetoseg van a gyorsan felfujt petesejtekbe, a rendellenessegek, mutaciok... lassuk be hogy ez egy meggyorsitott folyamat ahol nem a termeszetes folyamatok mennek vegbe. Ezert barmennyire is direkt modszer a lombik pont ezert nem hatasosabb mint a termeszetes modszer mert sok a gikszer.

Persze van akinek elengedhetetlen pl alacsony spermaszam vagy a noknel tenylegesen valos problema, de mar boldog-boldogtalan lombikozik ha kell ha nem mert egy jo kis uzletag.

Kulfoldon sokkal szabalyozottabb.. pont a sok mellekhatas es egyebek vegett..

Mindesetre sok sikert hozza!

2018. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

20-30%, esetedben, ha ennyit mondtak, akkor valószínű jó eredménnyel vágtok neki. De itt meg az első válaszoló írt jót, mert tényleg ez a sok hormon nem hat jótékonyan rád. Meg kellene keresni az igazi problémát, ami miatt nem jön össze, ezért is jó, hogy ált fél évet adnak erre. Sok olyan eset van, akiknek nem sikerült 5 év után sem, 5 inszem és 5 lombik után, aztán magától összejött. Lehet, hogy csak annyira rá vagy görcsölve, hogy képtelen megfoganni a baba. De az is gyakori, hogy valakinek semmi sem sikerült még csak vetélés sincs, de aztán az első lombik összejön.

Egyébként végszóként: tudomásom szerint lombiknál nagyobb a teherbeesés, ha többször próbálkoznak.

2018. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez az átlagos sikerességi ráta kb. minden intézményben. A legjobbak sem tudnak 40%-nál többet felmutatni, még Amerikában sem. A végső döntés még mindig máshol van... ki, miben hisz.

Nekünk a 6. sikerült.

2018. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!