Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan babára vágyó...

Van itt olyan babára vágyó hölgy, aki átesett a drillingen?

Figyelt kérdés
Nagyon jól jönnének a tapasztalatok, hétfőn átestem rajta, de kíváncsi vagyok megérte-e ez a szenvedés.
2018. szept. 20. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

Igazából az első, ami eszembe jutott: most már nem mindegy?


Nem volt drillingem, de több ismerősömnek igen. Volt, akinek több is, és hiába. 20 éven át várta a babát, drillingtől lombikig, újjabb drilling, gyógyszer... nem lett baba.

Volt, akinek gyógyszer mellett volt drilling és nem lett baba.

Volt, akinek meghoozta az áhított terhességet és minden rendben volt.

Volt akinél az orvos elősködött, hogy kell, mégis simán gyógyszerrel vagy csak diétával teherbe esett műtét nélkül.


Nekem gyógyszer (metformin) mellett lett volna drilling, de a műtét előtti utolsó uh-ra az orvos ragaszkodott egy friss teszthez. Most iskolában van :)


A drilling egy elavult eljárás. Akkor szokták bevetni, amikor már tényleg mindent kipróbált az ember, és nincs már az orvosnak jobb ötlete, hogy mit lehetne kezdeni a gyerekre vágyó nővel. VAGY akkor jön még szóba, ha más miatt műtik az embert (nekem diagnosztikus lapar lett volna, méhtükrözés, átjárhatóság, stb), és ha már úgyis bent jár az orvos, akkor egy beavatkozás keretében megcsinálja ezt is.


Segíteni nagyon nem tudtam, mindenesetre gyors felépülést és mihamarabbi babásodást kívánok!

2018. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen, végülis mindegy már. Azért is lett, mert közben a cisztáimat is kiszedték, szóval komplett tatarozás volt. Már 2,5éve próbálkozunk mindennel. Volt 3as kezelés, closty, fogytam 27kg-t.És mégsem segít semmi, mert a PCOS miatt minden stimulálásra kialakul egy vagy több cisztám is, mivel sohasem reped meg a tüsző. Hát ilyen is van.
2018. szept. 20. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!