Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lomibk programra mennyi időt...

Lomibk programra mennyi időt kell várni államilag támogatottra? És mennyit magánra? Tudom változó, egy átalgot szeretnék, hol mennyi kb.

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a jelenlegi helyzetet nem tudom, így a saját példánkat tudom mondani neked. Mi a SOTE ARO-ra jártunk, októberben (2016) volt a legelső konzultáció, márciusban (2017) pedig a beültetés. Sok sikert! :)
2018. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! mennyit vártatok az időpontra? nekünk minden felsorolt vizsgálati eredményünk megvan, csak sajnos még nem vették fel a telefont, pedig kb 2 hete naponta többször próbálom hívni őket.
2018. szept. 26. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Győri Kaaliba pl van, hogy hónapok időpontot kérni az első konzultációra. Tapolcán pl egy honapon belul lehet menni, de oep tamogatott lombikra egy ev a várólista. Hoxan talalsz fórumot minden intézetről, aktivak a tagok, friss infókat tudnak mondani minden intézetről.
2018. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Szeptemberben telefonáltam, úgy kaptuk az októberit. De amit a 2-es mond, valóban jó ötlet, akik ott fórumoznak sokat tudnak mondani az aktuális állapotokról a különböző intézményekben. :)
2018. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Igazából OEP támogatottan énis több hónapos inkább éves időpontra számítottam. Talán magánba gyorsabban megy. Megnézem a hoxát, köszi mindenkinek!
2018. szept. 26. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
BMC mikor minden vizsgalat megvolt és csak a végső konzultációra mentünk, meg abban a honapban kezdtük is, 2018 augusztus. Mondjuk szerintem gyorsított a folyamaton, hogy szules utáni első lombik volt és a lombikos dokimnal szültem
2018. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi februárban voltunk konzultáción, novemberben volt a beültetés.
2018. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapolcáról tudok nyilatkozni, ott 1 év a várólista, de ez nem tényleges. Sokan közben lemorzsolódnak, teherbe esnek spontán, elválnak, még próbálnak egy fizetős is amíg várakoznak, ami sikerülhet.. Szóval szerintem egy olyan 7-8hónappal érdemes számolni.
2018. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!