Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ilyenkor mi a teendő? Fordulja...

Monika0411 kérdése:

Ilyenkor mi a teendő? Forduljak orvoshoz, vagy 1 hét múlva teszteknek ismét?

Figyelt kérdés
Kedden volt peteérésem. Mell feszülés + medence taji fájdalmak is voltak és együtt is voltam a párommal . Szerdán vtam dr.nal ő csinált hüvelyi uh. Ami bizonyította h igen volt peteérésem. De menzesz jelét sehol nem látta, azt mondta h a héten biztos nem lesz. Aztán ma d.e egy barnás/világos vérzés jelentkezett így vettem egy tesztet a bizt kedvéért (igaz most csináltam meg) de neg.lett. mivel gyógyszert szedek így 1 hét múlva kellene megjönnie a menzesznek. Kérdésem az lenne h ilyenkor mi a teendő vagy ez most mitől lehet? (Olvastam beágyazódásról is ) De annyira nem értek hozzá. Tudnál segíteni h mit tegyek? V csináljak tesztet később?
2018. szept. 30. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedden volt az ovud akkor most minek csináltál tesztet? Nincs olyan teszt ami ilyenkor kimutatna bármit is, másrészt ha sikeres volt az együttlét kb 10-12nap kell mire elkezd a szervezeted Hcg termelni.

Várj amíg nem késik a menszeszed és akkor tesztelj.

2018. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kérdésednél leírtam,hogy leghamarabb 9-én tesztelj.

Az ovuláció után kb.14 nappal kell megjönnie.

2018. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Olvass utána, hogyan működik a ciklusod. Azt hiszem 7. vagy 8. osztályos biológia tananyag.

Komolyan...

2018. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Se orvos, se tesztelgetes nem indokolt.
2018. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért fura, mert jövőhéten kellene ( okt.4-én) megjönnie mivel gyógyszert szedek. ezért nem tudom ezt a korai vérzést hova rakni.
2018. szept. 30. 13:12
 6/10 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat
2018. szept. 30. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:
De milyen gyógyszert szedsz?Mert nem derült ki se a mostani se az előző kérdésnél.
2018. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Trisequens(Triaklim) helyett
2018. szept. 30. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Tesztelni még tényleg felesleges volt de beágyazodási vérzés lehetett.
2018. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta barnás (vérzésem) van. Semmi fájás, görcsölés ilyesmi nincs,nem úgy mint mikor menzesz kéne h legyen . Már várom a csütörtököt, ha negatív lenne a teszt akkor is keressem fel a dokit v akk már mind1?
2018. okt. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!