Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hátrányosabb helyzetből indulok?

Hátrányosabb helyzetből indulok?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok, párom 40. 32 éves korom óta próbálkozunk babavárással, de semmi eredménye nem volt eddig. Lombik jövőre lesz, júliusra várható. Tudom, hogy nagyon csökken ilyen korban már az esély, de az fordult meg a fejemben, hogyha még csak vetélésem sem volt, akkor eleve esélytelenebbül indulunk neki, mint akinek 4 év alatt több vetélése is volt? Vagy nem ilyen egyszerű?

2018. okt. 15. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű.
2018. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

4 év alatt kiderült miért nem estél teherbe??Mert ez is számít.

2018. okt. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csak és kizárólag a hsg volt, amin összetapadást észleltek. Ezt egyszer csinálták meg, barátnőmnek pl 3 szor, és aztán lett baba 40 évesen az első. Többi eredmény negatív.

Nem lehet, hogyha eddig nem volt semmi eredménye teljesen felesleges bármit is tennünk? El kell fogadnunk a tényt, hogy azok közé tartozunk akiknek a lombik sem segít. Pont azoknak nem szokott összejönni, akiknél semmit nem állítanak meg.

2018. okt. 15. 08:35
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ez elég kevés eredmény.

Se hormon panel se ir vizsgálat,pm vizsgálat?

Pároddal rendben van minden?

Miét pont lombik?

Lehet elég lenne az inszem.

Bár így csak találgatni lehet.Bocs

2018. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem részleteztem, ebben igazatok van.

5 inszem volt, nulla eredménnyel.

IR említést sem érdemel, hat. érték feletti volt egy hangyányival, BÁR az egész családom még a dédmama is cukorbeteg volt a családomban. DE egyenlőre nem utal rá, hogy cukorbetegségem volna. Izgulós vagyok, sokszor vannak álmatlan éjszakáim, a munkám miatt, és mindig van amin tudok aggódni. Tehát a prolaktin szintem is néha több a normál értéknél. Most vagyunk endokrinológusnál, egyenlőre semmi: tsh jó, és a többi panel is negatív volt.

2018. okt. 15. 09:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem volt soha vezelesem, kémiai terhességem semmi. A kisfiunk 4 év próbálkozás után több sikertelen inszem után a 3. Lombikkal fogant meg. Most ikreket várok ok azonnal (szinten lombik) sikerültek.
2018. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És nálad volt valami baj, esetleg a férjeddel? Hány évesen szültél? Én már úgy érzem ki fogok csúszni az időmből, ezt annyira mélyen érzem.
2018. okt. 15. 10:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem találtak, orvosilag mindketten egészségesnek számítunk. Épp betöltöttem a 34-et mikor született a fiam, nem volt meg egy éves mikor fogantak az ikrek, úgyhogy őket 35 évesen fogom szülni.
2018. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem indulsz hátrányosabb helyzetből. Inkább örülj neki, hogy nem volt vetélésed, szerintem az sokkal rosszabb. Lombik előtt úgyis lesz még jó pár vizsgálat amin végig kell mennetek, és, ha nem találnak semmit sem csorbul az esélyed. Az senkit nem fog vigasztalni tudom, hogy nem ti vagytok az egyetlenek, hogy mindent kipróbáltok és semmi eredménye. Egyre többen vannak ugyanebben a helyzetben.
2018. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pont ez járt a fejemben, hogy vajon mennyi esélyünk lesz lombikkal, ha egyáltalán a teherbeesés nem megy. Már 2 éve próbálkozunk az első babával, de még sosem volt pozitív tesztem. Mi most fogjuk kezdeni a kezeléseket.

32N

2018. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!