Ma van a 10. napja, hogy késik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
csináltam 4 tesztet abból 1-et a nemvart napján negatív lett utána 1 nagyon halványat negativba tettem és nagyon látszik vagy én képzelek be!? Ezután szintén kettőt és azok is negatívak lettek. Néha görcsöl a hasam, van mikor fehér sűrű folyasom van, van mikor vizes átlátszó szagtalan, néha alig valami maszat.. Orvosnál voltam előző héten akkor mégcsak 5 napot késett, semmit sem látott,azt tanácsolta teszteljek jövő hét közepén. De már nagyon nyugtalanító mert ma is a koraibol csináltam egy negatívat. A mellem menzesz előtt fájni szokott most nem fájt elotte.. Viszont pár napja enyhén fajlalom, de nem vészes és nem is annyira érzékeny mindt szokott.szekrekedesem is van.. Mindig napra pontosan megjott sosem késett. Naptárat vezetek.szept.8.-an volt az utolsó menzesz és 14. Eig tartott. Ovu előtt egy nappal az az 21.-en és ovu után egy nappal 23.-an voltunk együtt férjemmel. Tervezett lenne.. Nagyon szeretnénk kistesot.ha csütörtökig nem jön meg akkor kellene vissza mennem a dokihoz. Szerintetek lehetek terhes? Nincs különösen kívánossag, inkább a has szurka és a görcsök aggasztóak valamint ha fekszem akkor néha görcsölok. Valakinek esetleg még is lett belőle baba? Negatív teszt nem mervado? Tévedhet? De ennyiszer? Már rég ki kellett volna mutatnia. Vagy még korai? Kisfiamnal nemvart napján teszteltem.

#teherbeesés #10 napja késik
2018. okt. 15. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem oda írni, sokszor megjon érzésem van.. És sokszor sűrű vizelési ingerem.nem fáj ilyesmi. Először én is azt hittem felfaztam mert nemvart után 3 nappal eléggé gorcsoltem oda lent és szurkalt is
2018. okt. 15. 22:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tizedik napja késik a tesztnek már KI KELL MUTATNIA. Csinálj két különböző fajtát holnap reggel, ha negatívak, biztos hogy nem vagy terhes.
2018. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, orvos tanácsára megvarnam meg a csütörtök reggelt. Akkor tesztelnek.. Bar szerintem is kikellett volna mutatnia ha nem is erősen de halványan biztos. Ebbol a 4 teszbol 1 volt halvány csak.
2018. okt. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!