11 napja késik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hete voltam együtt utoljára párommal távolság miatt.

Eddig mindig megjött időben vagy 1-2 napot késett viszont most 11 napja késik a menstruációm. Utánna néztem mik lehetnek jelzők a terhességre.

Étvágyam megnőtt, érzékenyebben reagálok mindenre, hőmérsékletem egyszer volt magas azóta (beteg nem vagyok) gyakoribb pisilési ingerem nincs, melleim nem érzékenyek, hányinger nincs.

Csináltam 2 tesztet mindkettő negatív lett.



2018. okt. 28. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj. Nem vagy gép. Simán kimaradhat egy vérzés.
2018. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jövő hét végéig nem jön meg, csinálj még 1 tesztet! Nem gépek vagyunk, lehet ez a ciklus ilyen hosszúra nyúlik, ezer és egy ok miatt késhet, akár kitolódott peteérés, akár stressz, akár nőgyógyászati probléma. Ha terhes lennél, az aktus után min. 2 héttel lesz 2 csíkos a teszt, és a tünetek is akkor szoktak jelentkezni, már ha van egyáltalán.
2018. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!