Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire aggasztó 2 kémiai...

Mennyire aggasztó 2 kémiai terhesség?

Figyelt kérdés
1 év elteltével volt 2 kémiai terhességem. Az elsőnél fél év próbálkozás után spontán jött össze, csak vitaminokkal tuningoltam a szervezetemet. Megviselt, mert nagyon vártuk. Akkor letettünk egy kis időre a dologról, elkezdtünk óvszerrel védekezni. Júliusban elhagytuk az óvszert, augusztusban pozitivat teszteltem, de 8 nap késés után ismét megjött. Mindkettőnél hcg szintet ellenőrzött az orvosom a vérzés napján, utána pedig 2x, 2 naponta, nehogy méhenkívüli legyen.. Lecsökkent a hcg..8-9 mm a méh nyálkahártyám, a hormonpanelem tökéletes lett. Próbálkoztunk, vagy kezdjek el utánajárni a dolgoknak? Akinél volt kémiai terhessége mesélne hogyan alakultak a dolgai,lett-e baba végül, vagy orvosi segítség kellett? Köszönöm

2018. okt. 29. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 volt fél év különbséggel. Elmentem a második után dokihoz, de elhajtottak, hogy 3 alatt nem foglalkoznak vele. 8 hónappal a második után teszteltem ismét pozitívat, egészséges terhességem volt, nulla problémàval. Azóta nem volt kémiai terhességem. Most várjuk a másodikat, ő 4 hónap alatt jött össze.
2018. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem. Ez bíztató. Boldog babavárást!:)
2018. okt. 29. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kémiai. Utána 3 hónapig össze volt zavarodva a szervetem. Aztán terhes lettem ismét. Nehéz terhesség volt pecsételéssel, fekvéssel, epegörccsel. A szülés viszont simán ment. Lassan már két éves lesz a kicsi is.
2018. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 momoka 2002 ***** válasza:
Az elso nekem is kemiai volt egy het kesessel jott meg. Halvanyodo teszt mellett. Megegyeztunk a dokival hogy a kov.pozi tesztnel azonnal kapok progipotlast. Igy is tortent, viszont a 10.heti ultrahangon csak 6+3 szivhang nelkuli embrio volt,amit a progi nem hagyott tavozni hasonloan alakult a 3.-nal csak nagyobb volt a magzat 13. heten 8+3 hetes. Most a 15. Hetben vagyok semmit nem kaptam ezuttal ugy voltunk lesz ami lesz. Minden rendben van. Kerdes hogy a kemiai terhesseg a elegtelen beagyazodas miatt vagy a magzat nem egeszseges allapota miatt tortent? Nem beszeltetek progeszteron potlasrol?
2018. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk, mivel az orvos szerint szükségtelen, a 21. napi progeszteron szintem 52 volt (hirtelen nem tudok ennél pontosat mondani), peteérésem van, a progi szintem jó, se pcos, se IR (terheléses vizsgálat volt a hormonpanel mellé) mégis nyögvenyelős a dolog. Napi 400mg E vitamint javasolt, es folsavat... Meg türelmet.
2018. okt. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!