Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Igaz az, hogy kémiai terhesség...

Igaz az, hogy kémiai terhesség után hamar teherbe lehet esni újra?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 2 kémiai terhességem. Nem tartottunk szünetet, mert azt mondták nem kell, de nem mondanám,hogy gyorsan teherbe estem. Az első kémiai után 6 hónappal teszteltem pozitívat, ami szintén kémiai lett. 11 hónappal később teszteltem újra pozit. Abból már egy probléma mentes terhesség lett. Szóval én nem osztom ezt a véleményt, nem is hallottam még erről az elméletről. A vetéléssel végződő terhességeknél hallottam ilyen teóriát,miszerint a szervezet emlékszik még, ezért könnyebb, de egy olyan terhességnél a hormon szint már magasabb, mint kémiai esetében.
2018. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huuu az sok idő!😨😨Volt 2016 ban egy vetélésem,most volt egy kémiai terhességem.Ezután csak jó jöhet....egyébként vetélés után nehezen lehet teherbe esni szerintem,de a kémiai után azt hallotam hogy egy csomó mindenkinek már a következő hónapban sikerült a baba.
2018. nov. 2. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség 2014 január, ezután 2014 november 2-án teszteltem pozitívat és lett belőle baba. De élesben “csak” fél évet próbálkoztunk, nem 10 hónapot
2018. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rám igaz volt. Amúgy nem tudom.

Nekem 11honap után lett először pozi tesztem, kémiai volt mert 2 nap késés után megjott. A következő ciklusban lettemvarandos a pont ma 8 honapos kisfiammal

2018. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Gratulálok!!😊
2018. nov. 3. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!