Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kis mellem van, ráadásul 36...

Kis mellem van, ráadásul 36 éves vagyok sokkal nehezebben esek teherbe?

Figyelt kérdés
2 éve van párom, aki a férjem lett. 2 hónapja beszéltünk a babáról, hisz Ő is 39 éves már. A barátnőm noszogatására elmentem a nőgyógyászhoz, aki a fejét csóválta, hogy ilyen vékony testalkatú kis mellű nők statisztikailag sokkal nehezebben tudnak babát foganni és kihordani. A koromra nem tett említést. Ez igaz?

2018. nov. 14. 07:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Már ne haragudj, de hogy jön ide a mell nagysága a teherbeeséstől? Hűűűű de furi orvosok vannak :(

Én 50 kg, csonti, kicsi mellű voltam, mégis elsőre összejött a baba. Sztem keress másik dokit....

2018. nov. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Cseréld le azt a barmot. A mell mérete és a teherbeesés nincs egymással semmilyen összefüggésben. Sőt, a szoptatással sem.
2018. nov. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem el, hogy ezt egy orvos mondta... Ez valami kamu, vagy inkább a saját félelmed, amit nem mersz felvállalni.

Ha egy orvos meg szeretné ítélni, hogy mennyire vagy fertilis, akkor minimum csinál egy UH-ot, jobb esetben cikluskövetést, vagy elküld egy hormonpanel-re a cikkusod első és második felében; nem pedig a melledet stíröli, hogy megsaccolja, mennyire lesz nehéz teherbeesni... Itt valami nagyon sántít...

2018. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem, hogy a melledtől függne.

De nekem is van 160 cm 37 kg-os nő ismerősöm, ha ilyen vagy, elhiszem, hogy a testalkatodat is megjegyezte a orvos, mert ilyen paraméterekkel szerintem se könnyű, ennek a barátnőmnek sincs normális menzesze meg semmi.

De ezt ki kell vizsgálni, nem ránézésre.

2018. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Na, ne. Én mondjuk nem, de anyukám a 156 centijével esett teherbe, amikor közelebb volt a 40! kilóhoz, mint az 50-hez. Simán jött neki össze.
2018. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Én 155 cm vagyok, sosem voltam több, mint 40 kg, kifejezetten kicsi (A-s) mellem van, meg négy gyerekem, akikkel más az elsö éles kísérletnél terhes lettem!


Szerintem sürgösen keress normális orvost, mert ez nem ért semmihez!

2018. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly? A mell méretének köze nincs a teherbeeséshez. Keress másik dokit, ez nem tudja, mit beszél.
2018. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, komolyan mondom:) Régimódi orvos, 70 éves, egyébként kedves bácsi. Még azt is mondta esélyesebb vagyok arra, hogy sokkal hamarabb érint a változókor is. Kedvesek vagytok Lányok, köszi a biztatást!
2018. nov. 14. 08:25
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezt valóban egy orvos mondta, sürgősen keress másikat, mert baromira nincs képben, azt se tudja, melyik bolygón van. Egyébként 156 centis, 45 kilós nőként, épphogy B-s mellekkel 3-ból 3x estem elsőre teherbe. Az első terhesség elment az elején (nem, nem valószínű, hogy emiatt, ikerterhesség volt, ott amúgy is nagyobb az esélye), a másodikat kihordtam simán, a harmadikkal 31 hetes vagyok.
2018. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Ott a lényeg. Cuki, régi módi 70-es bácsika...Az az, 40-50 éve még lehet, hogy valóban éltek ilyen tévhitek, de ezekről mára kiderült, hogy semmi valóságalapjuk. Viszont akik ilyen régen tanulták a szakmát, hajlamosa a régen megtanult dolgokaz szajkózni. Keress egy fiatalabb, vagy legalább is egy olyan orvost, aki tisztában van a mai tudomány állásával.
2018. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!