Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A férjemmel 2 hónapja dolgozun...

A férjemmel 2 hónapja dolgozunk azon hogy össze jöjjön egy kis baba. Fiatal pár vagyunk, épp ezért aggòdok hogy talán velünk van a baj. Stressz és dohányzás miatt lehetséges hogy nehezebben jön össze?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

2 hó? az semmi, hát ne aggódjatok, csak kedvesen, lazán.

A stressz és az aggódás akadály.

2016. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki olyan,hogy ránéznek és terhes marad. A 2 hónap tényleg semmi.Főleg ha előtte szedtél fog.gátlót.A stressz valóban akadályozza.Ha dohányzol,akkor azt is el kezdheted letenni,hiszen gondolom nem fogsz a terhesség alatt dohányozni.Ahogy előttem mondták.Lazítsatok.Ne akarjátok ennyire görcsösen.Én is rágörcsöltem anno,mikor úgy döntöttem,hogy majd jön amikor jönni akar,1 héten belül összehoztuk.Előtte viszont 18 hónapig hiába vártuk.
2016. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem szedtem fogamzás gátlót.

Rendben megfogadom a tanácsokat! :)

2016. márc. 15. 08:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a nyolcadik hónapban jött össze, ne stresszelj ezen. De azért nem ártana, ha a cigit letennétek. Főleg a nő. A felelős gyermekvállalás ott kezdődik, hogy az anya megtesz mindent azért, hogy a pici egészséges legyen. No cigi.
2016. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha egy évig semmi akkor menjetek el orvoshoz ...

addig meg ne agyalj ezen


cigit tedd le,

stresszt felejtsd el

2016. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Okés. :) hát szándékomban állt letenni a cigit, csak úgy terveztem majd ha terhes leszek. De mától nem gyújtok rá.
2016. márc. 15. 08:41
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Örülök, kérdező, hogy leteszed a cigit! És érezzétek jól magatokat, sétáljatok a most épp nyíló-virágzó, téli álmából feltámadó természetben, ha időtök engedi.
2016. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk másfél evig tartott a próbálkozás..majd sajnos elment a baba es most ujra babás vagyok !

Elsősorban ne stresszelj! Másod sorban 2honap az meg semmi. Ossze fog jonni nyugi.

2016. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Facepalm..
2016. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2 hónapra még jóindulattal sem lehet azt mondani, hogy dolgoztok rajta... Próbálkoztok, a legtöbb embernek nem is jön össze ennyi idő alatt...


Amúgy meg, mire megtudod, hogy terhes vagy, addig is károsítod az embriót a cigivel...

2016. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!