Terhes vagyok vagy mi okozza?

Figyelt kérdés

60 nap telt el az előző havi mensi óta, de semmi.

42. napon volt hüvelyi UH, nem látszódott semmi, endometrium 3mm.

Teszt negatív.

Kettő hete teszteltem utoljára.

Egy héttel előtt éles szúrást éreztem a bal petefészkem felől, majd ebből alhasi fájdalom lett, de kb egy órán át tartott.

Tegnap este elkezdett fájni a mellem és a derekam is.


Tudni kell, hogy múlt hónapban is 50. napra jött meg + a doki még tovább szakította a méhnyálkahártyám Norcoluttal, valamint pajzsmirigy gyanús vagyok.


Dokinál 2 hete 4 napja voltam utoljára, de nem is tervezek menni, mert mindig ugyanazt a szöveget darálja. Terhesség kitárt, fogyni kell, jöjjön vissza más panasz esetén...



2018. nov. 21. 00:49
 1/4 A kérdező kommentje:
+ én az UHnál hallottam valami ütemes hangot, mint a szívdobogás, a doki meg telefonált miközben ultrahangozott.
2018. nov. 21. 01:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Méhen kívüli terhesség is lehetséges.

Keress egy másik nőgyógyászt...

2018. nov. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy terhes. A szívhangot nem így hallani. Egy endokrinológust keress.
2018. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írod,hogy már ezt megelőzően is 50! napra jött meg a mensid,most meg 60-nál még semmi.A teszt negatív,ráadásul 3mm-es endometrium-nál nem tudna beágyazódni a zigóta,ez egyértelmű.

Az orvos is megmondta "burkoltan",hogy hormonális probléma áll a háttérben,azért mondta,hogy le kellene fogyni.Valószínűleg IR vagy PCO lesz nálad ,csak idő kérdése.

Elsősorban tényleg keress fel egy endokrinológust és kezdjél el rendszeresen mozogni és diétázni,ez alap.Aztán a doki meg teszi a dolgát.

2018. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!