Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pm alulmukodes es terhesseg...

Pm alulmukodes es terhesseg 3honap mulva? Sziasztok. Elozo honapban volt 6hetesen egy spontan vetelesem vagy egy kemiai terhessegem. Azota jartam orvosnal, a tsh 3,16 a t4em 0,80. az orvosom javaslata az volt hogy 4honapig ne probalkozzunk.

Figyelt kérdés
gyogyszerrel be fogja allitani de ha ido kozben esetleg teherbe esnek vagy a gyogyszer szedese elott , akkor tuti veteles lenne? ez a 3.terhessegem volt, a 2.bol egy teljesen egeszseges erett lanyom szuletett 3,16 tshmmal es 0,78as t4emmel.

2018. nov. 30. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:
ti jartatok mar igy? tapasztalatok?
2018. nov. 30. 14:39
 2/4 A kérdező kommentje:
annyit fuznek meg hozza,hogy az elozo terhessegemkor senki nem jelezte a pm problemat. ez is most derult ki.
2018. nov. 30. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem autoimmun, sztem simán probalkozhattok. 3,6-os TSH-val estem teherbe a lányommal. 5,5-sel is terhes lettem, de akkor elvetéltem már.
2018. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
es a t4 ,t3 mennyi volt neked?
2018. nov. 30. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!