Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Ti Párotok évek óta ugyanazt...

A Ti Párotok évek óta ugyanazt mondja a baba témára vagy mindig mást? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

35 éves vagyok. Párommal 3 éve nem védekezünk. Kiderült, hogy orvosi segítség nélkül nem sikerülhet. :-(

Azóta a Párom nem is akar hallani arról, hogy gyermekünk legyen. Először amikor hallotta: azt mondta, hogy félt és inkább ne. Most már azt mondja túl idősek vagyunk. Aztán az utóbbi időben eljutottunk addig, hogy inkább mégse, hová és kinek?

Ma kitalálta elege van abból, hogy nyár óta hetente erre a témára térek, hogy akar e..., de hát mindig mást mond. Azt mondta ma este nem papagáj, így elgondolkodik azon, hogy inkább befejezi.

Ti mit tennétek???



2018. nov. 30. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Férfi vagyok!


Nem trollkodás!



Én azt tapasztaltam, hogy a pasik IGEN JELENTŐS része nem akar gyereket! A legtöbb csak a csaja miatt megy bele!

2018. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval miattam bele ment volna, ha nem kérdeztem volna ennyiszer? De maga miatt meg inkább nem? Mi lenne, ha nem kellene orvosi segítség? Akkor a sok évi nem védekezéstől már rég lenne... De ha mással lenne, akkor gondolom attól is lenne már...?!
2018. dec. 1. 00:15
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, de az is, hogy azóta egyedül lennél a gyerekkel!

Nem ismerem a párod, nem tudom mit tenne!

2018. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem Neki abból lett elege, hogy annyira akarom és kezd belefáradni. Meg közben az idő is megy felettünk... :-(
2018. dec. 1. 00:24
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem akar gyereket, és elege van abból, hogy ezzel nyaggatod. Lehet, hogy korábban még akart, de már rég elvetted tőle a kedvét.
2018. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy én nagyon akarok? Hogyan tudom visszahozni???
2018. dec. 1. 00:41
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Azzal hogy nem nyaggatod

De beszéltek róla


Egyszer

Rendesen

Megkéres, hogy beszéljegek, ha tisztán látsz, akkor többet nem hozod fel a témát


És

A befejezi azt jelenti, hogy akár a kapcsolatot is!

2018. dec. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha hónapok óta minden héten felhozod a témát, megértem hogy elege van belőle. Nem kell minden héten megkérdezni. Elég egyszer, utoljára. Nagyon komolyan kérdezd meg utoljára akar e vagy sem, ha nem, és neked annyira fontos hogy legyen gyereked, akkor vessenek ennek véget. Nem vagy túl fiatal igaz, de még találhatsz mást, akivel tudsz 2-3 even belül vállalni gyereket.

A férfiak többsége ilyen. Ha nem akar nem akar. Ha akar, akkor nem kell könyörögni neki minden héten nyár óta...

2018. dec. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Lefordítom:

3 éve nem védekeztek, mert derogál neki a gumi, élvezetesebb anélkül és titkon örült, hogy nem csinált fel.

Most kiderült, hogy nem is valószínű, hogy összejöhet természetes úton, amitől ő teljesen megkönnyebbült.

Ugyanakkor, ha belementek az inszembe, lombikba... nem tud tovább sunnyogni, ezért elkezdte gyártani a kifogásokat, mert félti az eddigi jó dolgát.

Megfelel?

2018. dec. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem akar gyereket. Sajnos egyértelmű. Aki akar az a nő mellett áll ilyen nehéz helyzetben, hisz valljuk be őszintén a férfinak nem nagy megpróbáltatás a lombik...

Sajnálom. Ha te akarsz gyereket, mielőbb keress mást, mert az idő nagyon telik.

2018. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!