Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Eddig nekem mindég pontosan...

Eddig nekem mindég pontosan jött meg most meg 2 napot kését és vetem is tesztet de negatív lett, és 3 nap után meg jött havim lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megjött akkor nem.

bármitol késhetett.

2018. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van menzeszed, negatív a teszt.Nem vagy terhes.
2018. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig pontos volt, mikor egyszer 4 vagy 5 napot késett. Gondolhatod, hogy én is azt hittem, teres vagyok, de mire eljutottam tesztet venni, megjött. Onnantól fel sem merült bennem, hogy terhes lennék, nem tudom, te miből gondolod.
2018. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van negatív teszted és megjött a menstruációd akkor miből gonolod hogy terhes lennel? Ha terhes leszel pozitív lesz a teszt és egyáltalán nem jön meg
2018. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem se vagyok mert olyan görcsöl jött hogy ügyeleten volna, de én nagyon szeretnék már az leni de nm sikerül
2018. dec. 22. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!