Mitől lehet? Lehetek Terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan problémám van hogy normális menstruáció előtt 15 nappal egyén rózsaszínes folyásom volt. Utána való nap sötét barnás folyásom lett. Ma pedig elkezdem vérezni. 13 nap van még hátra. Soha nem volt ilyen és nem értem hogy mitől lehetne ez. Mindig pontosan jött meg.

Tunetkent csak annyit tudnék leirni hogy nagyon sokat kell pisilnem, a derekam fáj és néha beszur a hasam. Soha nem szokott problémám lenni mikor megjon a menstruációm. Gyereket szeretnénk. Tegnap vettem egy tesztet.. De szerintem fölösleges lenne megcsinalni. Írjátok. Hátha valaki volt már ilyen helyzetbe.



2018. dec. 29. 15:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Na most az a helyzet hogy ma már nem vérzek. Komolyan nem értem hogy most akkor mi is van.
2018. dec. 30. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!