Evii092 kérdése:

1,5-honapja nem vedekezunk babat szeretnenk. Decemberben 16. a helyett 3. an Mar megjott es sokkal erosebben mint szokott, most pedig Mar 2. an megjott es a verzesem olyan Erosebb joval Miert nem sikerul teherbe esni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos hogy peteérésed legyen mikor együtt vagytok ami havi 1xvan és pár napig tart.

Mi már másfél éve próbálkozunk és még semmi.

Sajnos vannak akiknek nagyon nehezen jön és vannak akinek nagyon könnyen jön a baba.

Ez van

2019. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom hogy peteeresemvan? Sajnos en nem igazan foglalkoztam eddig ilyenek kel ciklus szamolast sem tudom. Nem volt aki elmagyarazza annak ideje sajnos..
2019. jan. 3. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert még csak 1,5 hónapja nem védekeztek.

Az esetek többségében nem sikerül az első 1-2 nekifutásra a dolog. Attól is függ, hogy előte hogyan védekeztetek. Ha gyógyszert szedtél, akkor még beletelhet kis időbe, míg rendszereződik a ciklusod. Ebben az esetben ez a vérzés mennyiségére is magyarázat lehet. Gyógyszer mellett csak megvonásos vérzésed volt, most meg rendes.

Nyugalom, türelem! Nem kell már az elején rágörcsölni és akkor sikerülni fog, amint ideálisak a körülmények. Élvezzétek, hogy végre védekezés nélkül szeretkezhettek.

2019. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyogyszert nem szedek tobb mint egy eve. De köszönöm a valaszt
2019. jan. 3. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!