Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-em van. A doki szerint...

PCOS-em van. A doki szerint várják míg megjön és pete érés lesz. Nagyon szeretnénk babát már 43napja késik Femibion 0 szedek a vitamin pótlása miatt. Váltsak Trimeszterre? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vitamintol nem jön helyre a pcos....
2019. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem is irt semmi gyógyszert az orvos mert azt mondta nincs nagy baj nem vészes még. Menjek vissza marciusba
2019. jan. 4. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi ez a nagy vitamin őrület most. Nem a vitamintol lesz peteérés.

.

A pcos-ra inofolic -ot próbáld meg és baratcserje krémet.

2019. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. jan. 4. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert az inofolic nem vitamin, ugye?!

Ártani nem árt, de én helyette inkább myo-inositolt iszok, ugyanaz az összetevője csak jóval olcsóbb!


Diétázz, mozogj sokat.

2019. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszamennék a dokihoz vagy másikat keresnék. PCOS-re gyógyszert ajánlott szedni.
2019. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Dietazom! Hizni nem hiztam semmi olyan tunetem nincs, de vissza megyek a dokihoz. Gyógyszert azért nem irt mert olyan kicsik voltak meg a cisztak hogy azt mondta felszívódik magától! Mivel zavar nagyon vissza megyek. Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 4. 22:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem csak az elhízottaknak van pcos és nem feltétlenül tünete a hízás se. Erre ne alapozz.
2019. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az inozitol nem vitamin.csak a folsav benne. Myo-inozitol sem vitamin.szerves anyag.


A komplex vitaminok mint a trimeszter, femibion stb.... azoktól nem lesz peteérés.

2019. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy nem csak annak van aki hízik :D

Arra fel írtam hogy alapból dietazom és mozgok.

Mindenki mást mondd úgy látom, inkább vissza megyek a dokihoz!!

2019. jan. 5. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!