Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-em van. A doki szerint...

PCOS-em van. A doki szerint várják míg megjön és pete érés lesz. Nagyon szeretnénk babát már 43napja késik Femibion 0 szedek a vitamin pótlása miatt. Váltsak Trimeszterre? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én biztos keresnék egy másik dokit. 43 nap késés sehogy sem normális!
2019. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

(Az inozitolt korábban vitaminnak gondolták, méghozzá a B-vitamincsoport tagjának, számot is kapott, ő volt a B8 (a folsav a B9), aztán rájöttek, hogy a szervezet is termeli.) Egyébként régebben minden cisztát túlreagáltak és egy csomó olyat is megműtöttek, ami felszívódott vona magától. Nekem egy időben szinte minden ciklusomban volt ciszta /ultrahanggal kimutatva/ kicsit megtolta a menzeszt, de a vérzéssel ürült. Pár évtizeddel korábban mindegyikre időpontot kaptam volna a henteshez, ma meg már a sok tapasztalat után úgy vannak vele, hogy várjuk meg a menzeszt, hátha az kitakarítja, ha nem, akkor is látszik, hogy nő-e, csökken-e és csak ezután döntenek a kezelési módról. Lehet, hogy Te is várhatnál, tényleg.

Nekem endokrinológus javasolt inozitolt (mindegy, melyik márkát, nyilván én is a legolcsóbbat szedem), barátcserjét - ez kapszulában is van, de a tea olcsóbb és erősebb, csak épp kesernyés, plusz D-vitamin napi 3000NE fontos - ezt bármelyik doki felírja neked, de vény nélkül is kapható, csak drágábban. A mamavédő vitamin kb. semmilyen szerepet nem játszik a dologban.

2019. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!