Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos-ok irjatok. Kinek sikerul...

Pcos-ok irjatok. Kinek sikerult a baba?

Figyelt kérdés
2 het mulva lesz laparoszkopia mutetem. Kinek sikerult utana teherbe esni? Mennyi ido utan sikerult?
2019. jan. 19. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért műtenek?

A pcost 3as kezléssel kell rendbe rakni. Ha rendbe jönnek a hormonok és az inzulinod utána simán jöhet, de azt nem tudom mivel mütenek, hogy az gátolhatja e.

2019. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En sem ertem, miert mutenek, 1 evig nem volt menzeszem, szinten a 3-as kezeles rakott rendbe. A hormontorna (aviva torna) volt a mozgas. Nekunk meg babatervezes elott derult ez ki evekkel korabban. A 3-as kezelessel eltunt az osszes cisztam 3-5 honap alatt (5 honap mulva voltam kontrollon a kezeles megkeudese utantol szamitva, de a 3. honapra mar megjott, es onnantol pontos is volt). A gyerekunk az elso tervezett honapban sikerult. 4 honappal elotte nezettem hormonsort, a pajzsmirigyertekeim nemvoltak tokeletesek, igy meg szigorubb dieta hormonszakerto ajanlasa utan, es meg is lett az eredmenye :) Mutet nalam szoba sem kerult.
2019. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3as kezelés rendbe rakott. Most várom a 2. babát. Miért kell műteni?
2019. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 évig nem müködtek a petefészkeim, nem menstruáltam, azota 3x teherbeestem életmod váltással, sajnos 2 baba elment
2019. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!