Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőségi központ felkeresése...

Perszeralda kérdése:

Meddőségi központ felkeresése előtt milyen vizsgálatokra, leletekre van szükség?

Figyelt kérdés

#meddőség #Szükséges vizsgálatok
2019. jan. 22. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmilyenre.


Mi kez kozpontba is jártunk, az egyikben csak házassági anyakönyvi kivonatot vagy közjegyző által hitelesített igazolást kertek az egyuttelesrol, a másikba emellé egy beutalót amit házi orvos vagy nőgyógyász állít ki.


Leginkább az általuk végzett vizsgálatot fogadjak el. Persze ha van bármilyen lelet érdemes vinni, de kelleni nem kell

2019. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! 😊
2019. jan. 22. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Semilyenre, majd ok megmondjak mik fognak kelleni es ha jo helyre mesz ott helyben meg is tudsz csinaltatni mindent, nem kell kulon futkorasznod maganorvosokat meg beutalokat hajkuraszni.
2019. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A honalpjukon is megtudod nézni. Van ahol elfogadnak máshonnan hozott eredményeket is. Nekem pl a nőgyógyász megcsinált mindent ami kellett.
2019. jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Minus válasza:
Mikor mi voltunk, vagyis én akkor nem kértek semmit, ők végzik el amire szükség van. Az volt az érdekes, hogy próbálkoztunk-próbálkoztunk 1 év után végre mehettem a szülinapomra kaptam időpontot és ott derült ki, hogy 6 hetes terhes vagyok már! :-) Meg sem akartak vizsgálni az első konzultáción, de én nem hagytam magam, mondtam hogy 1 éve erre várok és nézzenek meg, mert szeretnék hallani valami véleményt ... Most lesz 11 éves a lányom!
2019. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jó lesz szerintetek? Debrecen.

[link]

2020. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, rossz helyre kommenteltem, bocsánat :)
2020. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!