Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központ miért ad...

A munkaügyi központ miért ad olyan helyekre közvetítőlapot vajon, ahol nincs is emberre szükség és csak agyonra sértegetnek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ilyen helyeken, mindig a legmegfelelőbb, magas szociális érzékenységű, hozzáértő embereket veszik fel.
2018. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majd jönnek a migránsok, azoknak biztos jobban örül majd mindenki.
2018. ápr. 12. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Mert nekik is fel kell mutatni, hogy dolgoznak valamit, meg ugyanazt a munkát kiküldik több embernek. Ismerős könyvkötő végzettséggel kapott közvetítési lapot könyvelőnek.
2018. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy nem téged vettek fel nem azt jelenti, hogy nincs "emberre szükség".

Az meg hogy "agyonra sértegetnek" elég relatív. Mit mondtak, ami ilyen rosszul esett?

2018. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, ez tényleg relatív, de egyszer munkanélküliként én is belefutottam ilyenbe - azt hittem, "leütöm a nőt" (nő létemre :D):

munkanélküliként ki lettem közvetítve egy Szociális helyre, mentem interjúra, lezajlott, megyünk kifelé, erre a nő megkérdezi: és kábítószerezik ? Néztem rá, csak jólneveltségem tartott vissza, hogy ne szóljak valami nagyon csúnyát, s erre mutogat a karomra. Nos, előző nap vérvételen voltam, nem igazán találták a vénám, kék-zöld-sárga volt a karom. De nem rákérdezett, hogy mi történt, hanem rögtön "letámadott" - no, hát mondanom sem kell, nem mentem oda dolgozni.

2018. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!