Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikkal mi a véleményetek?

Lombikkal mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sokan vagytok, akiknek minden próbálkozás ellenére a lombik végül sikert hozott? Hány év próbálkozás után fogant a baba? Minél többen írjatok!

36/N



2019. jan. 24. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
7 év reménykedés, 12 műtét, 3 sikertelen inszemináció, 6 lombik -ebből 2 volt sikeres-, egy 20. heti ikervetélés után érkezett meg a mi Csodababánk, aki most fél éves.
2019. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2 év aktív hol kevésbé aktív próbálkozás után jelentkeztunk meddőségi kozpontba. Ott gyakorlatilag semmi sem történt. 1,5 után intézetet váltottunk ahol már felpörögtek az események. 3 inszeminacio után a harmadik lombik siketult, megszületett a kisfiunk. Meg nem volt egy éves, mikor visszamentunk, hogy próbálkozzunk újra, úgy gondoltam, hogy kb 3-4 hónap múlva indulhatunk és ki tudja hanyadik lesz sikeres. Ezzel szemben az orvos mondta, hogy ha mindent elintézunk gyorsan, ahogy megjön kezdhetünk. Úgyhogy két héttel később már kaptam a szurikat, most 23 hetes vagyok ikrekkel.


Tehát az első babank 6 évvel később született, minthogy elterveztuk, hogy gyereket szeretnénk, az ikrek pedig azonnal jöttek. Remelem minden rendben kész velük.

2019. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 moncsika23 válasza:

2010 be kezdtük!

2 évente jártam!

1 hosszú stimuláció volt az nem sikerűlt.

2 fagyi babák!ök igen,6 heten be véreztem,doki szerint semmi gond.8 héten elhaltak!!☹☹

3 el indult valami mert volt pozi tesztem,de egyre halványabb lett!

Azóta nem voltunk és természetesen sem jött össze.

2019. jan. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!