Olyan kismamákat, leendő anyukákat keresek, akik szivesen leirjak nekem, a siker vagy eppen sikertelen sztorijukat, mas is volt igy?

Figyelt kérdés

Azert lenne ra szuksegem, mert jelenleg eselytelennek erzem azt, hogy teherbe essek, reszletesen leirva:

Tavaly nyaron teherbe estem, rogton a 2. havi probalkozasnal. nagyon boldogok voltunk, de ez nem tartott sokaig, augusztus vegere elveteltem es muszeres befejezessel veget ert az oromunk..elmentem egy dokihoz, aki pcos-t es inzulinrezisztenciat allapitott meg. Oktober ota tart a gyogyszeres kezelesem es dietam..A progeszteron szintem rendkivul alacsony volt akkor is es most januarban ujra. A doki engedelyezte a probalkozast, viszont azt mondta csak spontan peteeresem lehet, masban nem igazan remenykedhetek egyelore. Valakinek tapasztalatok? Ugyanilyen progeszteronhianyos nok? Mi valt be? Mennyire remenykedjek, hogy spontan osszejon?



2019. jan. 28. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Nagyon sokszor, főleg ha nincs vagy csak pici testi "gond" van, egy pszichológus fel tud tárni olyan lelki dolgokat, fel tud oldani olyan szorongásokat amikre mi átlag emberek nem is gondolunk. Nagyon sok sikertelen lombikus is, amikor elkezd járni pszichológushoz helyre tesznek egy mozaik darabkát és jön is a baba. Természetesen ezt nem kell elhinni vagy megfogadni, de ha még fél éven belül nálunk sem kopogtat a gólya biztos el fogok menni, ha pedig várandós leszek szintén, mert szeretnék lelkileg is minél egészségesebb anyuka lenni.
2019. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Van egy kisfiam, már 2.5 éves spontán gyógyszeres kezelés nélkül fogant kb fél évet vártunk rá.

Mikor 1 éves lett elkezdtuk a tesóprojektet de a rendszertelen menstruáció miatt nehéz volt bármit is kalkulálni. Kb fél év sikertelen próbálkozás után elmentem orvoshoz, magas prolaktinnal és tsh-val kezdtek kezelni. Akkor volt egy fél év menstruáció nélküli időszakom, na akkor mondtam hogy ideje mas orvost keresni. Kiderült hogy Pco-m van, később hogy IR is társul hozzá.

Elkezdtem a diétát, október óta 9kg-t fogytam, bár túlsúlyos soha nem voltam, csak szülés után maradt azért rajtam. (most kevesebb vagyok mint mikor a kisfiam fogant)

Elkezdtuk a gyógyszeres kezelést, merckformin, d vitamin, inofolic, dieta, Letrox, és norcoluttal meghoztuk a menstruációt is.

És képzeld!!! Most tegnapelőtt olyan ultrabrutal pozitív ovulációs tesztet csináltam hogy majdnem sírtam!! Tudom hogy nem jelenti hogy meg is repedt a tüsző, de ilyet en még a 1.5 év alatt soha nem produkáltam! Beszeltemz orvosommal, aki azt mondta, ha most nem sikerül a baba, következő hónapban stimuláljuk a petéket gyógyszerrel! Én nagyon bizakodó vagyok! Úgy érzem sikerülni fog, ha nem ebben a hónapban, de hamarosan!! Ennyi várakozás után már nagyon vágyunk ra!

2019. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
koszonom, hogy te is leirtad nekem, drukkolok neked nagyon, nekem ma lett olyan nagyon eros ovutesztem :)
2019. febr. 2. 15:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó! Szurkolok nagyon hogy sikerüljön! Mi a pozitív ovu teszt előtti nap, es a pozitív napján voltunk együtt!

20.napon volt amúgy a pozitív teszt!

Kb 13-án szeretnék tesztelni

2019. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!