Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolic okozhat barna folyást...

Inofolic okozhat barna folyást? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Az orvosom javaslatára ittam naponta 2x1 Inofolicot, pár napon belül fogy el a teljes doboz. Szerdán lenne az esedékes menstruációm (amit nem várok természetesen).


Viszont, vasárnap este rózsaszín folyásom volt (tehát nem várt előtt 3 nappal), majd tegnap és ma is barna folyás van. Egyébként máskor minden menstruáció előtt erősen fájnak a melleim, de most semmi.

Ez mitől lehet? Inofolic zavarhatott be ennyire?


2019. febr. 19. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Én amikor elkezdtem inni az Inofolicot kitolta a ciklusomat 6-7 nappal. Ez alapján simán el tudom képzelni, hogy barnázol most, de persze progi hiányra is utalhat. Megnyugtatásul visszaállt a régi rend kb. a harmadik doboz után. A mellfájdalomról meg annyit, hogy minden ciklusunk más. Nekem is hol fájt a mellem, hol nem. Hol éreztem a peteérest hol nem. Hol barnáztam mielőtt megjött, hol nem. 😀 Szóval én ilyenekre már nem alapoztam, de bízom benne, hogy neked ez terhességet jelent. Ha így van keresd fel mielőbb a dokidat, ha kell progi a barnázásra gyorsan adjon neked. 🙂
2019. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :-) Az azért megnyugtat, hogy majd idővel visszaáll a rend. :-D


Csináltam tesztet ma délután, de az sajnos negatív lett. Reggel csinálok egy másikat, bár sok reményt nem fűzök hozzá..

2019. febr. 19. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!