Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hol tudnám kivizsgáltatni...

Hol tudnám kivizsgáltatni magamat, hogy képes vagyok-e fiu magzatot befogadni, vagy a párommal lehet-e a baj, hogy kevesebb az Y kromoszoma? 4 lányunk van.

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 11:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
🤦‍♀️
2019. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kollégámnak meg 4 fia van. Megadjam a számát? ;-)
2019. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismoerunknek 7lanya van..
2019. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
Egy kedves ismerősömnek 3 lánya volt. Ők is nagyon akartak egy fiút,megpróbálták.. Nos,lány ikrei születtek. Nem lesz több baba😃. Ők egyébként négyen testvérek és mind a négy fiú..Neki meg 5 lánya van. Kiszámíthatatlan a természet.
2019. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy tudom, hogy lehet genetikai oka, de akkor lenne ez gyanús, ha vetélések is lennének. Felelős lehet persze csak az arányok valamelyest eltolódásáért a szeretkezés időzítése és gyakorisága, illetve a hüvely savassága-lúgossága (étkezés, fertőzések, szappanhasználat...). De egyébként lehet simán csak "véletlen" is, mint a lottószámok. [link]
2019. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Lakik a környékünkön egy ilyen házaspár. Bár ők lányt szerettek volna nagyon, de csak fiaik születtek. Hét.

Próbálkoztak volna tovább is egy lányért, de elmúlt már a nő 45.

2019. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, h van ilyen. De tényleg lennének vetelesek is. Azt nem tudom, hogyan vizsgálják ki.
2019. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%
VOlt főnökömnek 3 lánya van az első feleségétől. Elváltak (nem azért, mert csak lányok lettek a gyerekek), a pasi megnősült újra, elvett egy asszonyt, akinek szintén volt már 2 lánya. Bevállaltak egy közös gyereket, nagyon fiút akartak - hát lány lett. Számolgattak, mennyi idősek, hogy bírják anyagilag, na jó, legyen még egy baba, ez már hátha fiú lesz... de nem. Újra kislány. Most kettejüknek összesen 7 lányuk van, közben a legidősebbtől már van egy unoka is - szintén kislány. Nem próbálkoznak tovább, ez van :)
2019. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!