Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egyre kezdek remenyveszettebb...

Egyre kezdek remenyveszettebb lenni, valaki volt ilyen helyzetben? 23N

Figyelt kérdés
Tavaly kezdodott-diagnosztizaltak a PCOS-pajzsmirigy alulmukodes,inzulinrezisztencia triot.Az orvosok megnezik a petefeszek uh-mat csak annyit mondnak h:eleg csunya...gyogszer gyogyszer gyogyszer-az ertekek allitolag javultak de eloszor 100 napot maradt ki es utanna duphastonnal meghoztak,megint kimaradt 60 napra-orvost valtottam,atutaztam az orszag masik felere egy nagyon hires endokrinologushoz-sok sok vizsgalat megint,azt mondta h ne aggodjak mert o ugy latja az eredmenyeimen h nincs ok hne jojjon meg es hamarosan ledz gyerek is...aha...megint nem jott meg megint meghoztak ennek mar ket honapja lesz most vasarnap es meg mindig nem akar megjonni,felkerestem egy nogyogyasz szakorvost aki azt mondta h marcius kozepen a parom sperma eredmenyevel jelentkezzek mert akkor jar le az egy ev probalkozasunk de en egyre elkeseredettebb kezdek lenni,es elegem kezd lenni mindenbol.Nagyon nehezen viselem,nem hittem h ennyire nehezen fogom...volt valaki ilyen helyzetben?a parom tagadja h megviselne de hallottam mastol h valojaban erosen megviseli ot is-es emiatt csak megjobban magamat okolom,mas is volt igy?mit tegyek?
2019. febr. 22. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Diétát mennyire tartod szigorùan és mióta?
2019. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt akartam kérdezni, mint az első: diétát betartod?

Ismerősi körben az egyik legfontosabb dolog volt a szigorú diéta hasonló problémával küszködőknél.

2019. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Diata, sport és a gyógyszerek!

Tavaly márciusban megjott, utána fél évig semmi! Elmentem orvoshoz kiderült a Pco +IR + pajzsmirigyre is szedek gyógyszert (nincs alulműködés de babához magasabb volt) elkezdtem a gyógyszereket, diétát így jelenleg 10.5 kg fogyasnal tartok


Akkor norcoluttal hozták meg, majd 3 vagy 4 hónapig minden ciklusban szednem kellett hogy megjöjjön. Januárban en is elmentem egy neves endokrinologushoz, aki azt mondta úgy látja szépen javulnak az eredmények, ebben a ciklusban ne szedjem a norcolutot mert magától is megjönne, ha mégsem jön, a 45.nap kezdjem szedni a norcolutot 5 napig hogy megjöjjön

Abban a hónapban LH teszteltem is, és végre végre végre sikerült egy brutál pozitívat tesztelnem, előtte soha! Sajnos nem sikerült de rá 15 napra megjött magától, amitől úgy örültem (nyilván jobb lett volna ha összejön a baba) hogy elmondani nem tudom!


Ebben a ciklusban pedig clostilbegyt-es kúran vagyok! Hétfőn megyek Uh-ra megnézik hogy alakulnak a peték


Hozzá kell tennem hogy már van egy 2.5 éves kisfiam, aki spontán minden gyógyszeres kezelés nélkül fogant kb fél év próbálkozás után.

Jelenleg 1.5 éve próbálkozunk

Kitartás!

2019. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!