Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Facelle terhessegi teszt jellemzoen mennyire extra halvany szaradasi csikos?

febr. 26. 21:24  Privát üzenet  

A válaszok
nekem nem volt rajta száradási csík, teljesen egyértelmű negatív volt,megbízható tesztnek tartom

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 26. 22:01 Privát üzenet
Szerintem is megbizható 1 hët kèsès utàn pàr màsod perc alatt erôs pozitiv lett 😊

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 27. 08:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! 😘

# 3/4Időpont febr. 27. 08:27 Privát üzenet
Nekem megbizhato volt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 1. 08:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok feltölteni nagyon halvány pozitív tesztet, amiből végül baba lett? Csupán kíváncsiság
Megbizhato a valentin terhessegi teszt? Pontos 28napos ciklusom van, ma a memvart napjan reggel facelle extra halvany pozi, delutan valentin teszt jobban lathato de meg halvany...
Pregimax Plusz teszt. Nemvárt után két nappal extra halvány második csik?
Mennyire lehetséges h a Facelle negatív de egy olcsó netről rendelt teszt extra halvány pozitív? 13 dpo
Dpo 15 extra halvány teszt? Tegnap egy barna folt este.
11 nap alatt kiürülhet már a Pregnyl 5000? Extra halvány pozit teszteltem,9 nappal vagyok inszem után. Lehet már a babuci?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!