Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megneznetek a hcg tesztemet?...

Megneznetek a hcg tesztemet? Idon tuli!

Figyelt kérdés

Reggeli predictor early, latszott iszonyu halvanyan reggel is, de ahogy most hazaertem, ilyen lett.

Valakinek tapasztalat vele?

[link]


2019. febr. 27. 18:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
Hiába szedted szét, tök negatív. És mivel szétszedted, és idöntúli, ezért még inkább érvénytelen.
2019. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ez a teszt ertekelhetetlen, mivel idon tuli es meg szet is szedted. A sajat kerdeset linkelo valaszolo pedig jobb lenne, ha nem biztatna fel, hanem orulne a sajat oromenek, amihez egyebkent gratulalok-csak nem jo, ha felspannol teged, es aztan meg sem vagy terhes .. :/ a legjobbakat azert!
2019. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Latszik a masodik csik ez teny, az en tesztem is ilyen volt a 9dpon es a 12dpon pedig sokkal erossebb. Igaz nem ez a fajta teszt volt. Szerintem bizakodhatsz hogy baba van a dologban. Foleg ha vannak erosebb pms tuneteid. Majd ird meg hogy mi van veled
2019. febr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zold kez, koszi! 👍

Van mar gyerkocom, igy nem dolok a kardomba azert.

Megirom mindenkepp, mi lett.

2019. febr. 28. 06:40
 15/25 anonim ***** válasza:
46%
Én is reménykednék ha ilyen lenne a tesztem, mivel látható a második csík. Rengeteget teszteltem már, de ugye a legtöbb teljesen negatív volt időn túl is ha nem voltam babás. Volt ilyen is mint a tiéd, de a következő nap meg már nem. Na de volt olyan is, hogy napról napra erősödött, és baba is lett belőle. Csinálj holnap os egy predyctort, ez a teszt nagyon jó fajta.
2019. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg egy facelle tesztet az érzékenyebb. ez a teszt nekem is alig látszott, erősen hunyorítani kellett hogy lássak valamit, igaz én is nagyon korán csináltam. Aztán másnap a facelle kazettás halvány pozitív lett :)
2019. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A mai facelle homezo. Szombaton kell tesztelnem, ugyhogy ha nem jon meg addig, akkor csak szombaton csinalok legkozelebb. Koszonom a drukkot! 🙏
2019. febr. 28. 10:12
 18/25 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni azért mert nekem is ilyen volt és mégis van baba? Én is majd 100 tesztet dobtam az évek alatt a kukába mire lett az első pozitív... tudom milyen érzés, de nem kell azért lepontozni másokat...
2019. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ez egy ilyen oldal. Ne torodj vele. En MINDENKINEK zold kezet nyomtam. 😉
2019. márc. 1. 04:31
 20/25 A kérdező kommentje:

A helyzet, hogy semmi sincs a tesztjeimen, bar kesik. Azt gondolom, egy szuper teszt, ami valoszinu olyan erzekeny, hogy a repesztot mutathatta ki meg 12 nap utan, mig masikak mar napok ota negak voltak.

Tehat annyira keves lehetett a hcg-m, hogy ido utan mutatta, de valos volt. Jo tanulsag volt. A teszt pedig szuper!

2019. márc. 2. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!