Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megneznetek a hcg tesztemet?...

Megneznetek a hcg tesztemet? Idon tuli!

Figyelt kérdés

Reggeli predictor early, latszott iszonyu halvanyan reggel is, de ahogy most hazaertem, ilyen lett.

Valakinek tapasztalat vele?

[link]


2019. febr. 27. 18:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem értem bocsi. Milyen repesztot mutatott ki? És ettől miért szuper a teszt hogy szetszedve lett egy halvány csík rajta? Bocsi de tényleg nem ertem a következtetést.
2019. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ovitrelle miatt lehetett pozi a teszt, amit kaptam. A miatt 10 napig is van hcg a szervezetben. En ezt a 12. Napon csinaltam, amikor lehetett meg valamicske hcg bennem, mert folyamatosan urul ki, nem azonnal. Aki ezen atment, erti, mit irok...ha nem erted, hagyd is a kerdest!
2019. márc. 2. 08:32
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen stílusban válaszolni, csak érdeklődtem !
2019. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ma is teszteltél?
2019. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Facelle sajnos negativ. :(
2019. márc. 4. 06:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!