Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Wisről rendelt tesztel járt...

Irina87 kérdése:

Wisről rendelt tesztel járt már így valaki?

Figyelt kérdés
14 nap késés után ma reggel lett egy látható pozitív tesztem viszont 15 perc után szinte eltünt róla a második csík. Feltőlteném a képet csak nem tudom hogy kell. Akinek van tapasztalata kéremszépen ossza meg velem.

2019. márc. 2. 06:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális hozzászólásokat.Azt viszont nem értem miért kell kötöszködni?Szerintem egy tök normális kérdést tettem fel és ráadásul azt is oda írtam hogy aki tapasztalt hadonlót az írjon legyenszíves. Nem azt hogy köss belém azért mert nincs jobb dolgod. Szeretném ha még írna olyan ember aki hasonló cipőben járt.
2019. márc. 2. 10:29
 12/12 A kérdező kommentje:
5 válaszoló milli puszi a válaszodért:)
2019. márc. 2. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!