Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sokadik sikertelen lombikosok...

Sokadik sikertelen lombikosok hogy fogadjátok az érdeklődést?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátomék 8 éve próbálkoznak babával. Most a 3. lombik is sikertelen volt. Nem tudom, mi a jó ilyenkor? Hívjam, érdeklődjek, vagy hagyjam őket, van így is elég bajuk?

Nem akarok a terhükre lenni, de azt sem akarom, hogy azt gondolják, nem érdekel.

Ha ez velem lenne, nem igazán örülnék a telefonoknak.



2019. márc. 28. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Csak hívd fel hogy hogy van, beszéljetek hétköznapi témáról, ha akar róla beszélni, majd felhozza a témát ő.

Lehet hogy egyik nap szívesen beszélne róla, a masik nap meg “mindenki hagyjon beken” fázisban van.

2019. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Én még családon belül sem hívtam közvetlenül őket. Unokatesómról lévén szó, inkább nagynénémtől érdeklődtem, őket nem akartam zaklatni. Nekik 8 év után nagyon sokadikra sikerült szerencsére. Kifejezetten emiatt szerintem ne hívd őket, később sem hoznám én szóba. Van elég bajuk, ahogy írod, ha akar róla beszélni akkor fog magától is, ha meg nem, akkor nem kínoznám még a kérdéseimmel is.
2019. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ne a lombikkal kapcsolatban keresd őket, csak mint barát.
2019. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
6 lombikon vagyunk túl. Nekem nem szoktak jól esni, ha 'direktbe' faggatnak a lombikkal kapcsolatban; de az igen, ha érzem, hogy mellettem állnak. Elég ilyenkor annyit mondani, hogy együtt érzel vele, és ha szeretne róla beszélni, vagy tudsz bármiben segíteni, akkor rád mindig számíthat. Ez így nem tolakodó, a döntés pedig az ő kezében marad, semmi kényszer nincs benne.
2019. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!