Aviva tényleg segít?

Figyelt kérdés
Azt haladtam aki el kezdi az avivát annak 3 hónapot kell csinálni heti 2-3 alkalommal. Utánna próbálkozhat. Ez igaz?
2019. ápr. 1. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én aviváztam, de igazából maga a mozgás segít. Az már szerintem mindegy milyen formában.
2019. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Ha így lenne, akkor nem lennének meddő nők.

A mozgás hasznos úgy általánosságban. De az lehet bármilyen más mozgás.

2019. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell varni 3 honapot, rogton lehet ugyanugy akciozni, kiveve, haa pajzsmirigyhormont akarod rendezni, akkor inkabb 4 honap. Babaert tornazaskor ket naponta 45 perc javasolt, es ovulacioig ebbol a 18 alapgyakorlatot erosen kell vegezni, sarokrahuppanosan, ovulacio utantol viszont nem olyan intenziven, sarokrahuppanas nelkul. A 2-es kotetben vannak leirva az ovulacio utani gyakorlatok, azokat is lehet kifejezetten abban a 10-16 napban vegezni.


Hogy segit-e, az az oktol fugg. Ha hormonalis problema all a hatterben, annak egy (eleg nagy) resze kezelheto vele, de pl. endometriozis eseten orvosi jovahagyassal vegezhetoek csak a gyakorlatok, mert nagyon erosen hat a hormonrendszerre. Ugyanez igaz abban az esetben, ha ilyen jellegu gyogyszert szedsz, akkor vervetellel ellenorizni kell a hormonszinteket.


Van, akinek 1 honap, van, akinek 1,5 ev utan segitett, az atlag 3-6 honap tudtommal, ami alatt eredmeny varhato. En pcos miatt csinaltam, sok kis apro ciszta volt a petefeszkemben, es1 evig nem volt menzeszema fogamzasgatlo abbahagyasa utan. Dieta es torna mellett rendszeres ciklusom lett, es eltuntek a cisztak (5 honapos kontrollon mar egy sem volt). Utana hastancolni kezdtem, az hasonlo teruletet mozgat meg, igy az Avivat abbahagytam, ha viszont nem jott meg, csak vegigcsinaltam, es 72 oran belul meghozta (ez tobbszor igy megtortent, volt, hogy mar 5 napja kesett, tornaztam, es megjott).


Az elso babank elott is rendszeresen csinaltam, de ortt volt meg sok minden mas, vagy minden nelkul is sikerult volna, nemtudom, de az elso tervezett honapban megfogant a gyermekunk. Az aviva melle akkor meg termekenysegi jogaztam is, csaladallitason is voltam, hogy a lelki resze is tutira rendben legyen, es dietaztam.

2019. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De izgalmas! En is most kezdem majd, megyek elotte konzultaciora, mert az oktato termeszetgyogyasz is. Ha mar a cisztam eltunik, mar megeri majd! 👍
2019. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem 5 hónapja 8 hetesben el ment a babám. Ès mondom ez a torna hátha segít nekem egy kicsit. Mindenki mást mond. :/
2019. ápr. 2. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező! Próbáltad az Avivát? Teherbe estél újra azóta?
2019. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!