Akiknek nem lehet gyereke hogy dolgozza ezt föl?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Örökbefogad. Gyereke lehet mindenkinek, max szülni nem tud.
2019. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi elindítottuk az örökbefogadást.

A férjem meddő.Azoospermia.

2019. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Vannak más örömök is az életben, úgy. Ki kell használni azokat a lehetőségeket, amiket pl. gyerekkel soha nem lehetne. Mindennek a jó oldalát kell nézni.
2019. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

3mas. Ha ez ilyen egyszeruen mukodne senki nem gorcsolne ezen es okozna sulyos lelki problemakat.

Szerencsere ebbe nincs tapasztalatom, de gondolom az ido segithet, elfogadni, feldolgozni meg az orokbefogadas. Esetleg

2019. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Meggyászolni ,hogy nem lehet saját gyerek.

Jól mondja a 4-es.Az idő segít.

Bár ez az egész gyász folyamat nem egy-két nap.Nagyon nehéz.Én azt éreztem mintha leesett volna rólam egy nagy hatalmas kő.Maga a teher.Sok évig csináltuk a meddőségit.

2-es voltam.

2019. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Tanulok, dolgozom, utazom. A gyerek csak 1 a sok életlehetőség közül. Igazából ha őszinte akarok lenni, kicsit lenézem azokat, akik ebbe belebetegszenek. Nekem kb. 1 hónap volt ezen túljutni. Azóta igazából úgy vagyok vele, hogy lehetőséget kaptam egy másik, teljesebb életre, és ez jó. A gyerek leköt, így szabad vagyok. teljesen jó így.
2019. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 6-os irt az az optimalis. Nem feltetlen hogy 1 honap alatt tulvan rajta de hogy utana mit gondol a helyzetrol.

Nyilvan egyeni is. Akinek ez volt mar kislanykent a legnagyobb alma annak rosszabb lehet feldolgozni es tobb ido mint aki alapvetoen is kevesbe vagyott volna ra.

2019. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!