Hogyan engedjem el magam?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal jön, hogy majd ha nem görcsölök rá, sikerül a baba... De hát ezt mégis hogy? Folyamatosan erre gondolok, figyelem magam, nincs a szex kiszámolva, kb napi, kétnapi rendszerességgel szeretkezünk, őt nem stresszelem és próbálom magam se, de olyan rossz mikor újra megjön... Van már gyerekem, de az ő születése óta 9 év eltelt. Ezen is agyalok. Igyak ilyen teâkat, vagy ne? Hagyjam, ne hagyjam? Hogy nme lehet ebbe belehülyülni? Van peteeresem, rendszeres a ciklusom,jo a citologiam és a verkepem.
2019. ápr. 15. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon sajnálom. Mi is tesót szeretnénk. Már 1,5 éve.... decemberben volt egy korai vetélésem.

Azóta semmi.

Próbálom elengedni, de nem megy. Egyébként pontos ciklusom az utóbbi hónap óta késik. A múlt hónapban 4 napot, ma kellett volna megjönnie, de semmi 😕

És tudom h megjön.....

Nem tudom elengedni a dolgot 😢

De most már, kicsit másképp látom. Örülök h van egy lányom (4 éves) és egy csodás férjem. Hiszem h így hárman is teljes család vagyunk 😊

Becsüld amid van. Tudom h közhelynek hangzik, de muszáj valami fogódzó

2019. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Igyál meg valamit előtte! De most komolyan!

Egész hónapban 2 naponta szexeltek? Elég a középidő előtt és után 5-5 nappal, 2 naponta.

Nem tudsz elvonatkoztatni szerintem, én se tudtam, de nem görcsöltünk rá, inkább "házifeladatként" kezeltük :)

2019. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta vagytok rajta az ügyön.Mi több, mint két évet vártunk az első babánkra.Nagyon idegesítő mikor adják a ne görcsölj rá,ne keseredj el,ne gondolj rá mindig tanácsokat.Ha az ember szeretne valamit akkor gondol rá, hogy mit tehetne a ,,sikerért", ez így normális.Én akkor éltem meg 2 év után az igazi mélypontot mikor egy ismerősöm aki nagyon-nagyon rossz kapcsolatban élt terhes lett. Akkor lélekben feladtam, mondván nekünk már nem lesz mert az is terhes lesz akinél állandóan áll a bál mi meg hiába élünk szerelemben,békében mégse akar sikerülni.Kidobtam az ovuteszteket,a terhességi teszteket ,lemondtam az orvosi időpontokat utáltam mindent és mindenkit teljesen elengedtem.Következő hónapban meg terhes lettem:)

Amúgy párodat is megnézethetitek.9 év alatt nem csak nálad akár nála is változhatott valami.

Minden esetre azt gondolom így utólag a mi két év babaprojektünkről, hogy jó lett volna jobban és ,,örömtelibben" megélni.De akkor még az emberben az volt, hogy legalább egy gyermekem legyen.Most a tesón ,,dolgozunk", már sokkal kevesebb a nyomás az emberen, mert ha esetleg nem is jön össze van már egy csodálatos ,egészséges okos gyermekem.

2019. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy marhaság, mármint a rágörcsölés meg nem rágörcsölés. Egyáltalán nem ezen múlik, ha valami baj van. Egészséges embereknél talán működik, de ha beteg valamelyikőtök mindegy, hogy gondolsz-e rá vagy sem.


Mi eleinte nem is gondoltunk rá, csak nemvárt előtt gondoltam rá, hogy jó lenne. Teljesen lazán vettem a 8-9. hónapig. Utána már kezdtem kétségbe esni. 1 év után mentünk kivizsgálásra. Kicsit megnyugodtam, hogy nem súlyos, pár apróság, amit majd kezelünk és kész. Na azóta eltelt még 1,5 év, orvoscsere stb. Kb. 2 hónapja letojom a témát. Nem lehet éveikig állandóan készültségben lenni. Éljük az életünket, de így sem sikerült még. Szóval nem ezen múlik. Csinálom az előírt kezelést, de napi szinten nem gondolok rá sokat.

2019. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!