Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kétoldali petevezeték elzáródá...

Kétoldali petevezeték elzáródás, mégis létrejött spontán terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap voltam Hsg-n. Kétoldalú elzáródást állapított meg az orvos. Volt már olyan valakiknek hogy utólag mégis kitisztult, illetve átjárhatóvá vált a kontrasztanyagtól?

2019. ápr. 27. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is elvileg elzárt petevezetékek mellett sikerült teherbe esni. Sajnos nekem más eü gondjaim is voltak mégis sikerült. Többször is volt átjárhatósági vizsgálatom (UH-s) abban a reményben hátha megnyílik, de mindig zárva volt mindkettő. Már ezt is én is erőltettem, mert az orvosom azt tanácsolta inkább induljunk mihamarabb lombikra mert az hosszú folyamat. Pár nap sírás/kiborulás után megbeszéltük hogy majd elkezdjük, de most pihenünk kicsit és leállunk a "gyerek témáról" stb. Valahogy mintha éreztem volna belül hogy nem a lombik lesz az én utam, lehet a vizsgalatokat is azért erőltettem mert nem akartam elhinni hogy 1-2 eredmény miatt nem fogok spontán teherbe esni.

A lényeg hogy pár hónappal a vizsgálatok utan, amelyek bizonyították a meddőségemet, produkáltam 1 pozitív tesztet :) az orvosom is alig akarta elhinni :D nyár végére várom a csodababát :)

Biztos ritka az ilyen akikkel ez történik, de esély az van rá. Sok sikerlt kívánok nektek!!

2019. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, én ugyanígy érzem most magam mint te anno. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy csak a lombik maradt.Én is gondolkodom egy újabb átjárhatóságon, hátha megnyílik. Közben az arcén tornát is megpróbálom. Sajnos engem szorít az idő, idén a 39 -et töltöm. Ja, és szívből gratulálok neked!
2019. ápr. 29. 07:16
 13/17 A kérdező kommentje:
Elírta a telóm...aviva torna🙂
2019. ápr. 29. 08:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Első voltam. Túl vagyok a vizsgálaton,az első 10 perc volt borzalmas,amíg felrakta a doki a ballonteg beinjekciózta a méhszájat körbe,a röntgen alatt a kontrasztanyag egyáltalán nem fájt,jó lett az eredmény is,az egyik teljes mértékben átjárható,nagy eséllyel a másik is,csak ott kevésbbé ment át a kontrasztanyag,az kicsit szűkebb. Utána kb. 1 órát eléggé fájt,utána szépen lassan csökkent .Másnap már semmit nem éreztem,mintha nem is lettem volna sehol ☺ az a pár rossz perc megéri,hogy össszeszorítsuk a fogunkat,ha ez a baba ára,százszorosan is megéri ❤
2019. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! En is csinalom az avivat, mas okbol, ez az elso honapom. Remelem jossz majd a jo hirrel hamarosan! Sok sikert!!!!
2019. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkokat, már konzultációra megyek 5 nap múlva a Dévaiba, de persze párhuzamosan próbálom az avivát is. Én is remélem hogy sikerül. Köszönöm és minden jót kívánok nektek!🙂
2019. máj. 2. 08:09
 17/17 Dibabila válasza:
Sziasztok, nekem is volt hsg vizsgálatom, el is vagyok záródva, meg kell ismételni, de én a beavatkozás után sem véreztem és azóta most kéne menstrualnom, ami 3 napja késik, járt már így valaki?
2019. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!