Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem esek teherbe, mit csináljak?

Nem esek teherbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Közel 1 éve próbálkozunk a párommal, de sajnos nem jön össze. Ilyen problémával kihez forduljak először? Egyszerű nőgyógyászhoz? Attól félek nem lehet babám. :( Ha valaki tud bármi praktikát, gyógyszert, vitamint, amivel sikerült összehozni a babát, szívesen fogadom. L/23

2019. ápr. 28. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Szeretkezzetek, ne gyereket gyártsatok. Jönni fog az a baba!
2019. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Ne gorcsoljetek ra. Nekunk 7 ev kellett hogy ossze jojjon az elso baba. A masodikra meg 5evet vartunk. Kitartas.
2019. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Komolyan mondod? :O Az rengeteg idő! Irigy vagyok azokra, akiknek egy-két alakalom elég. Neked nem kellett semmilyen beavatkozás, kezelés? Mert gondolom voltál orvosnál ez ügyben.
2019. ápr. 28. 09:15
 4/20 anonim ***** válasza:
2%
Rég voltál te lány...
2019. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nőgyógyászhoz fordulj elsősorban.Megnézi,mi a helyzet odabent,van e peteérés,nincs-e ciszta,esetleg PCO.Ezen kívül érdemes pajzsmirigyhormont nézetni.Azt háziorvostól is tudsz kérni.

Nálunk első terhesség 8.hónapban jött össze,elhalt.Utána nagy nehezen derült ki a pajzsmirigy alulműködés.Mindig,mindent rendben találtak,mindenki,rendszeresen menstruáltam.Aha,csak közben nem működik rendesen a pm.Azóta van 3 gyerkőc.

Ezzel csak annyit szeretnék,h mostmár a helyedben mindenképp kivizsgáltatnám magam.Minél előbb!

Ha nem megy akkor sem,akkor esetleg több pontos inzulin vérvizsgálat,de ha jó dokit találsz,akkor úgyis megnézeti.(Mondjuk endokrinológus-nőgyógyász)

Bárcsak tudtam volna én is annak idején,hova menjek.Jaj ne görcsölj rá,majd jön az,stb,én nem hittem senkinek,jól tettem!!!

Kitartás,és sok sikert!

2019. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Az első 6 év, a második 1 hónap alatt fogant meg. 😊
2019. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
2es vagyok. Voltunk mind a 2en kivizsgalason de minden rendben volt. En be tudtam a stesszes munkamnak. Mert ahogy at kerltem masik sorra egybol ossze jott az elso honapban a baba. Hasonloan voltam most is szeptemberben at kerultem paromek sorara decemberben ossze jott a kisteso.
2019. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha nalad van a problema, es hormonalis, azon sok esetben segit a hormontorna (aviva torna), illetve egy megfelelo etrend (feher cukor-, adalekanyagos etel- feher lisztmentes), de kivizsgalas nelkul ez csak sotetben tapogatozas. Eloszor egy spermavizsgalat kellene, aztan egy endokrinologushoz neked elmenni latni, hogy a hormonjaid rendben vannak-e.


Vannak arra utalo jelek, hogy esetleg valami nalad nem oke, pl. rendszertelen tul rovid, vagy tul hosszu ciklus, tobb napos barnazassal indulo menzesz, lehet csinalni lh tesztet, hogy van-e peteeresed, merni a hodet, amibol kiderul nemcsak a peteeres, hanem latszik altalaban belole, ha a hormonjaid nincsenek rendben, van-e ovulacio, van-e eleg progeszteron, hogy meg tudjon tapadni. Ha a parodnak ulomunkaja van, az a spermak minosegere hatassal lehet, ugyanigy, ha dohanyzik, alkoholt fogyaszt, vagy rendszeresen szaunazik.

2019. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
3 műszakban dolgoztam, stresszes munka volt, fizikai, nyomás alatt is voltam. össze-vissza ettem, ráadásul toltam a koffeint, munkán kívül nem mozogtam, és rá is görcsöltem a gyerek témára. így is 3 hónap alatt összejött. Szóval ezek sem törvényszerű dolgok, hogy mit tegyél érte. Vagy jön, vagy nem. Kár ezen kattogni. Ha nincs szervi bajod, és jó az időzítés, akkor jönni fog, csak kicsit várat magára! Vizsgáltasd ki magad. Kitartást! :)
2019. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

Ha nincs szervi es egyeb gond, akkor tenyleg akkor jon amikor akar.

De annak ellenere is sokan lombikoznak hogy szervi es egyeb bajuk nincs is. Mert ezt sulykoljak mert jo love, es mert turelmetlen mindenki.

Vizsgaltasd ki magad nincs e barmi akadalyozo tenyezo, ha nincs akkor meg adj neki idot.

2019. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!