Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3 év után mit lehet tenni, ha...

3 év után mit lehet tenni, ha nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Mindketten egészségesek vagyunk,ezt nem csak gondoljuk, orvosnál is voltunk már. Volt már, hogy elkezdődött valami,tehát ebből azt szűröm le, hogy mem lehet akadálya, viszont kémiai lett a vége sajnos.Meddőségi központba még nem szerettünk volna menni, fiatalok vagyunk, szeretnénk ha természetes úton foganna meg a baba, mégis úgy érzem más megoldás nincs. Mit lehet tenni? Esetleg keressünk fel több orvost is, aki kivizsgál minket? Van olyan hogy egészséges párnak ennyi ideig nem jön össze? Normális?
2019. máj. 28. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Egészséges párnak 1 éven belül össze kell jönnie. Én a helyetekben meddőségi központba mennék.

Nem szégyen, ha segítség kell hozzá, rengeteg nőt ismerek, akinek jött össze magától, lelkileg borzasztóan megterhelő tud lenni.

2019. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Milyen vizsgálatok voltak?

Teljes hormonéké? Pajzsmirigy? Terheléses cukor és inzulin? Átjárhatósági? Immunológiai, véralvadási zavarok vizsgálata? Férjednek spermiogramm?

Mert azt kijelenteni, hogy egészségesek vagyunk, csak valóban alapos kivizsgálás után lehet. Egy egyszerű uh, esetleg pár hormon megnézése ehhez nagyon kevés, főleg 3!év után.

2019. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Várni lehet, de ha akartok, akkor miért vártok? 3 év elég hosszú idő, menjetek el más orvoshoz, hisz ha baj van, ki tudja mennyi idő míg rendbejön!
2019. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mit jelent az, hogy mindketten egészségesek vagytok? Mi lett vizsgálva? Tudok adni egy listát és ha azon minden volt vizsgálva és minden oké, akkor Ti abba a nagyon kicsi %-ba tartoztok, amit ismeretlen eredetű meddőségnek hívnak. Egy átlag nőgyógyász max kér egy 3. és 21. napi hormonsort és egy normál spermavizsgálatot. 3 év rengeteg idő. Ha minden rendben lenne, annyi idő alatt már jönnie kellett volna, pláne ha fiatalok is vagytok.
2019. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
5 és fél év után fogant a nagylányunk. A kicsik az első és második hónapban. 😊
2019. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Bocs, elküldtem véletlenül. Szóval ami nálunk szerintem segített: nem gyereket gyártottunk, csak szeretkeztünk. Elkezdtem sportolni, nem durván, de sokkal többet mozogtam, mint előtte. És bármilyen közhely is, egy utazáson fogant. A kicsikkel már nem volt idő ezen kattogni, rohangáltam a nagyok után egész nap... hiszem, hogy lelki okok miatt vártunk annyit az elsőre.
2019. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Írd le leci részletesen, h miket vizsgáltak. Tapasztalatom szerint a sima nőgyógyászok nem komplexen vizsgálják a problémát, ezért sokkal jobb egy meddőségi központ, ott megvan a protokoll és mindent néznek. Nincs abban semmi rossz, és lehet, hogy már egy kis gyógyszeres stimulációval sikerülne, az teljesen természetes fogantatásnak minősül.
2019. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Kedves 7es nálunk is itt lehet a bibi 2.gyereket szeretnénk én is elkezdtem többet mozogni meg páromnak 12 óra munka vagy túlóra után sokszor kedve sincs de csak jön előbb utóbb a második is.
2019. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!