Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy tudnék lekattani a baba...

Hogy tudnék lekattani a baba témáról? Hogyan tereljem el a figyelmem? Lehet ezt tudatosan tenni?

Figyelt kérdés
6 hónapja próvbálkounk. Ovuig még csak-csak elevagyok, de ut´na minden szabad percben a baba jár a fejemben. Van mit tennem, és olyankor nincs is gond. De amint egy pici idö is van nekiállok kattogni. Már nekem is elegem van belöle.... Ki hogyan jutott túl ezen?
2018. júl. 10. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem.Minel jobban nem akarsz rá gondolni annál rosszabb.Kitartas.
2018. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én ott kezdeném hogy nem olvasgatnék itt annyit. De komolyan, magamon észre vettem, ha nagyon rajta vagyok a témán, és nem jövök ide minden nap olvasni, akkor felejtődik a téma egy kissé.
2018. júl. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Személyes tapasztalatom nincs ebben. Csak az egyik legjobb barátnőm esetét tudom elmesélni.


Ő olyan 8 hónap próbálkozás után engedte el a témát. Előtte nála is központi téma volt. Sorra csinálta a teszteket indokolatlanul. Majd egyszercsak belefáradt a lelke. És nem vett több tesztet, nem is nagyon beszéltünk többet róla, így el tudta engedni. Úgy volt vele majd vesz tesztet ha oka lesz rá.


Egész más lett, végre újra önmaga volt. Nagyon örültem neki, hogy ismét tud örülni apró dolgoknak is.

Aztán újabb fél év múlva egy olyan hónapban esett teherbe, amikor aztán végképp nem is számított rá, ugyanis halál eset történt a családban. Szóval akkor tényleg nem lehetett ez a fejében.


És most a legjobb barátnőmmel együtt "terheskedünk" :)

2018. júl. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy elfoglalod magad fejben. Iratkozz be egy másoddiplomás képzésre, járj nyelviskolába, sportolj heti többször. A lényeg, hogy a gondolataid terelve legyenek célzottan, talán segít.
2018. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sportolni sportolok, nem is keveset. Baj tényleg azzel lehet h állandóan itt lógok. Lehet törölni kéne magam és egyszerübb lenne a dolgok. Köszönöm azért nektek amiket írtatok. Mostmár nem érzem magam olyan dilinek :)
2018. júl. 11. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt is lehet, h elfogadod h most ezen jár az agyad. Ez egy élethelyzet, elfogadod és úgy el is tudod engedni. Tudod, az elfogadás és az elengedes kéz a kézben jár. Ha küzdesz ellene akkor csak taplalod az energiáját.
2018. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!