Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív teszt, majd közli az...

Pozitív teszt, majd közli az orvos h ciszta. Szerintetek be nézett valamit?

Figyelt kérdés
Máj 23 ra számolta a mensim.El maradt...Igen meg örültem neki.Máj 30 halvány pozitív.Máj 31 én a doki közli h cisztát igen,terhességet nem lát.Mára teszt amit kért is.Negatív lett,mensi sehol.Ebből mire gondolnátok?Méhen kivüli is szóba került.Teszt azt ki mutatja?Olvastam olyat is h ,,cisztából" babák születtek.A válaszokat köszönöm

2019. jún. 1. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát mi uh-t nem láttunk rólad, ő meg igen. Szóval benne jobban bíznék.

Ha azt írod most hogy csak arra voltál kívancsi, volt-e valaki így, arra itt a válasz: "Olvastam olyat is h ,,cisztából" babák születtek". Ezt te magad írtad.

2019. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék még reménykedni,de nagyon félek is hogy nagy a baj, mert nem jött meg.A teszt meg már negatív lett.
2019. jún. 1. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha a teszt negatív az nem jó. Inkább ne éld bele magad. Hétfőn menj el masik uh-ra, az a biztos.
2019. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én az orvosnak hinnék. Nekem is volt cisztám, felborította a ciklusomat, és bár pozitív tesztem nem volt, de azt mondta a doki, hogy ezek a ciszták tele vannak hormonokkal, ezért még a leszívás után is okozhatnak gondot a belőlük felszabaduló hormonok. Lehet, hogy volt olyan baba, akit elősz9r cisztának néztek, de sajnos olyan is van, hogy egy beágyazódni készülő petesejtből lesz ciszta, ez magyarázhatná a halvány tesztet is annak ellenére, hogy nem sikerült a terhesség. Sajnos az is errefelé mutat, hogy eleve egy hét késéssel is csak nagyon halovány volt a teszt, utána meg teljesen negatív. Semmiképp nem reménykednék babában most a helyedben, de fel a fejjel! Meg kell oldani a ciszta-godnot, és utána nagyobb eséllyel fog sikerülni!
2019. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Keddre vissza rendelt az orvos.Majd ki derül
2019. jún. 1. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is arra gondolnék, hogy babának indult, de ciszta lett belőle.
2019. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi a jobb, reménykedni, mert másnak baba lett a cisztából, vagy reálisan nézni, és elfogadni, hogy a teszt negatív, a ciszta meg ott van, aztán ha mégis baba lesz, akkor meglepődni meg örülni.
2019. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Barátnőm az első terhességének úgy állt neki, hogy biztos csak ciszta miatt pozitív a teszt, mert nagyon meg volt zavarodva a ciklusa, de már 4 éves a fia.

A második terhességnél viszont az első UH-n csak a ciszta látszódott, később lehetett csak látni a fejlődő embriót. Most született meg a kisfia.

Szóval igen, van ilyen, viszont neki végig pozitív volt a teszt.

2019. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nega lett, szóval buktam.
2019. jún. 2. 18:07
 10/10 A kérdező kommentje:
A leg rosszabb h meg se jött,azt hiszem van okom félni ettől.Mert azt mondta a doki h meg fog.
2019. jún. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!