Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babaprojekt. Van aki hasonló...

Leena_12 kérdése:

Babaprojekt. Van aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Immár 8 hónapja próbálkozunk sikertelenül, nem akar jönni a babó. Voltam vérvételen, uh-n, a nőgyógyászom azt mondta a hormonjaim jók, nincsenek nagy eltéréseim, viszont mindkét petevezetékemen ciszta van, amire azt mondta ici-pici, nem írt gyógyszert sem, azt mondta tovább próbálkozzunk.Inofolicot iszom már a 3. dobozt fogom kezdeni, de a ciklusom továbbra is rendszertelen.Sok helyen olvastam a málnalevél-palástfű kombóról. Inofolic mellett ihatom?Van aki próbálta?
2019. jún. 13. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még ezeket nem kezdtem el kipróbálni. Most volt vetélésem. Várom még a kontrollt utána kezdek bele teákat inni. Szerintem nyugodtan ihatod ezeket egymás mellett, de nem egyszerre. Az egyik az étrend-kiegészítő a másik meg hormonálisan segít. Nem ütközik a kettő. De annak viszont utána néznék, hogy melyik milyen napszakban működik hatásosan.
2019. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért megnézetném azokat a petevezetőket, hogy mennyire átjárhatóak, illetve a párod mindenképp menjen el sperma vizsgálatra.
2019. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 khniki ***** válasza:
Ne paráztasd magad feleslegesen, ha 1 éven belül teherbe esel, az teljesen normális. Nekünk is csak a 7. hónapban sikerült, egyikünknek sincs semmilyen egészségügyi problémája.
2019. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!