Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi annak a hölgynek a neve...

Mi annak a hölgynek a neve aki több anyukának segített teherbe esni?

Figyelt kérdés

Régebben sokszor feldobta a Facebook, hogy van egy hölgy aki vitaminokat állított össze és a termékeit orvosok által meddőnek ítélt nők szedtek és hónapok /évek múltán sikeresen teherbe estek.

Persze nem csodát keresek csak egy kis támogatást mert el vagyok keseredve.

Remélem megtalaljuk. Köszönöm előre is



2019. jún. 22. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vagy a Trimeszter segített, vagy csak véletlen, de 2.doboznál estem teherbe. Előtte Femibion0-át szedtem. Azért szedem a Trimesztert, mert pl a Femibionnal szemben van benne cink, réz, magnésium, amik korai vetélés ellen védenek. A Femibionban ezek nincsenek. Most nem emlékszem, de lehet még vas sincs benne. Nekem a ciklusom nem borította fel. Ezt én is olvastam róla, meg is lepett, mivel ez egy vitamin. Nem hormonkészítmény.
2019. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!