Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányt szerettem volna, de...

Kislányt szerettem volna, de kisfiam lesz. Milyen fiús anyukának lenni?

Figyelt kérdés

Fura módon csalódott egyáltalán nem vagyok, sőt, ugyanúgy örülök a kisfiúnak is, mintha kislány lenne.

Csak egyelőre el sem tudom magam képzelni fiús anyukaként. Volt valaki hasonlóan? Milyen fiús anyukának lenni?


2019. jan. 8. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Sokkal jobb, mint lányosnak!


Van mindkettő, de a fiúval sokkal jobb és egyszerűbb minden

2019. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

A legjobb dolog a világon fiús anyának lenni!

Amikor megszületett, döbbentem rá, hogy valóban létezik a sírig tartó első látásra szerelem :)

2019. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Két fiam és egy lányom van. Igaz, még picik, de a háromból nekem a lány a lekönnyebb esett.
2019. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Legalább nem jön haza terhesen 16 év múlva.
2019. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt mindenki máshogy élni meg. Szülésig szépen át fog állni az agyad és utána el sem tudod majd képzelni, hogy előtte kislányt szerettél volna.

Aztán ha később lesz kislányod is, akkor az lesz a természetes.

Azt viszont nem lehet kijelenteni egyértelműen, hogy fiúval vagy lánnyal a könnyebb, mert ezt mindenki máshogy éli meg. Ahány gyerek annyi személyiség és ahány szülő annyi féle "igény" van arra, hogy kinek mi a könnyebb.

2019. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egy gyerekem van (még), és ő kisfiú. Én is lányt szerettem volna az elején, de amikor kiderult hogy kisfiú egyáltalán nem voltam csalódott, ugyanúgy örültem :) már másfél éves, imádom :) az meg hogy lánnyal vagy fiúval könnyebb szerintem nem nemtől függ. Mi hárman vagyunk testvérek, van egy nővérem és egy bátyám (és én is nő vagyok), és nálunk bátyám volt a legkönnyebb eset, de a természete miatt. Nagyon nyugodt természetű volt már kisbaba korában is. Nekem a kisfiam az én természetemet örökölte, olyan akaratos mint én voltam/vagyok, ezt férjem is sokszor emlegeti hogy belsőleg teljesen olyan mint én :D szóval ő egyáltalán nem olyan nyugodt baba mint pl bátyám volt.
2019. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van fiam és lányom is, és őszintén mondom, hogy nincs akkora különbség.

A lányom is mászik fára, autózik, a fiam is tolja a játék babakocsit (ő az apa), és hisztizik, ha nincs meg a kedvenc pólója.

2019. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
4-es. Azért mert terhes nem ő lesz, attól még lesz gyereke 16 évesen, ha ebből indulunk ki.
2019. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az első lány, és most született meg a kisfiam. Világ életemben csak lányokat akartam, el nem tudtam képzelni, hogy fiam legyen, és ez csak fokozódott, miután a lányom megszületett. Amikor kiderült, hogy a kicsi bizony fiú lesz, ugyanígy reagáltam, mint te, csalódott egy percig sem voltam, örültem, csak nem tudtam elképzelni. Most 5 napos... hát, szerelem volt rögtön :) és egyébként rá kellett jönnöm, hogy tényleg teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány, az én pici babám, és csak ez számít. Ugyanannyira imádom első pillanattól, mint anno a lányomat, tökéletes így, ahogy van :)
2019. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Tömören röviden : isteni :) Én első terhességemnél teljesen lányt vártam ( a férjem is egyébként) Csúnya vagyok, de még kicsit sírtam is mikor kiderült hogy fiú.

(aztán 20.hét körül voltak uh eltérések, amikor is iszonyú lelki furdalásom volt, hogy biztos azért van ez, mert nem örültem neki a kezdetektől hogy fiú :((( )

Szerencsére minden rendben lett vele, ma már 11 éves nagyfiú.

Született aztán 3 év múlva lányunk is. Mindkettőt imádom természetesen de egy fiúval annyira más az ember kapcsolata, örök szerelem :)

2019. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!