Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen valóban lehetséges?...

Ilyen valóban lehetséges? Akár 20 kg mínusz fél év alatt?

Figyelt kérdés

[link] Én is hasonlóan nézek ki, mint a baloldali képen lévő lány (bár én valamivel azért vékonyabb vagyok), és nagyjából olyan szeretnék lenni, mint amilyen ő is lett (jobb oldali kép).

Egy hónapja 91 kg-ről kezdtem, most 87 vagyok, de egy műtét miatt most legalább egy hónapig nem sportolhatok, így csak az étkezésre való odafigyelés maradt, illetve a séta. Kb. 65 kg-ra szeretnék lefogyni, de nem gyorsan, hanem tartósan. Így is, ez akár fél év alatt sikerülhet? Heti legalább 5x1 óra aerob edzés, mellette egészséges táplálkozás. Valóban sikerülhet?


Köszi a válaszokat!



2014. febr. 4. 17:18
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Benne lehet a pakliban.
2014. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Heti max. 0,5-1 kg menjen le! A kajáláson van a hangsúly(azt szokták mondani hogy kb. 70%-ban a kaján múlik és 30%-ban a sporton)! Én elég h*lyén csináltam mert alig ettem(magánéleti okok miatt) és emellett rengeteget futottam==> gyorsan fogytam... ment le sok felesleg is de gyakorlatilag elhagyott az erőm! kb. most kezd visszajönni az erőm és tartom a súlyomat is(pedig jóideje nem futok és nem is fogok amíg nem lesz jó idő)! Sikerülhet!!! :) A lényeg sport szempontjából a FOKOZATOSSÁG, RENDSZERESSÉG, KITARTÁS!!!Ételekből ugyanazokat eszem mint előtte(pár kivétellel) csak kevesebbet! És naponta legalább 2,5-3 l víz, ásványvíz is lemegy! :D Ja és 6 után nem eszek lehet hogy sokan mondják, hogy baromság de nekem bejött ez!
2014. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Amúgy a kérdésre válaszolva mondom, hogy lehetséges a mínusz 20 kg! :D
2014. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Ja és gratulálok a fogyásodhoz! :)
2014. febr. 6. 19:16
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Igen, lehet elérni ilyen sikereket. Arra viszont ügyelj, hogy nem a gyorsaság számít, hanem a megtarthatóság.

A magas testtömeg miatt a mozgásformára ügyelj! Ne terheld túl magad, mert több rosszat csinálsz, mint jót! Csak fokozatosan! A célod reális, s ne aggódj, ha esetleg lassabban megy. Kitartásra, fegyelemre szükség lesz, de ezek mellett igen is van olyan program, mely tartható és meghozza a sikert. Én is tapasztaltam már több ilyet. A megfelelő folyadékfogyasztás elengedhetetlen. Ne aggódj azért sem, hogy most a műtéted miatt nem tudsz sportolni. A táplálkozásé a döntő szerep, legalább 70%-ban. Azt tökéletesítsd! Nekem is sikerült. A többit privátban. Üdv.

2014. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!