Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt tudnám...

A titokzatos kérdése:

Mennyi idő alatt tudnám megtanúlni a spárgát? Milyen gyakorlatokat végezzek a siker érdekében?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sp%E1rga&kat..


http://www.youtube.com/results?search_query=spagat+stretch&o..



Ezeket úgy csináltam, hogy van ugye a kereső, nah, oda kell beirni amit akarsz, amikor beirod akkor meg kell nyomni a keress gombot. YouTube-on a kis nagyitót kell megnyomni és akkor kidobja a keresési találatokat.

2013. szept. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Youtube -> Splits Taras Stiles.

Első videó. Hajrá.

2013. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 1. 18:54
 4/5 anonim válasza:
A legtöbb ember szerint ha megkérdezed, 1-2 év, vagy 6-8 hónapot mondanak rá. Nos ez nem igaz. Ha valaha letudtál menni spárgába ,és hajlékony voltál akkor 3-4 hónap alatt a legrosszabb esetben is mindennapos kitartó,fárasztó és fájdalmas munka után sikerülni fog. 19 éves vagyok. 10 évesen gumiból voltam, szaltókat dobáltam,angol,francia spárgákba mentem le bármelyik pillanatba,lábaimat a fejemhez emeltem és stb stb. Ennek 19 éves koromra semmilyen látszata nem volt,totálisan bekötöttek az izmaim, de egy hirtelen indulattól vezérelve eldöntöttem ha szakad ha nem én pedig lemegyek spárgába. Mindennap 1-2 órán keresztül nyújtásokat végeztem, amik FÁJDALMASAK VOLTAK, mazochista vagyok ilyen téren, de persze tudtam meddig lehet a fájdalmat elhúzni,hogy ne legyen szalagszakadás. 1 hónap múlva lementem angol spárgába. Youtube-ra rd mbe , hogy : how to do splits, how to do middle splits, én innen vettem ötleteket. Kitartás kell hozzá és mindennapos nyújtás.Fájni fog, tényleg, fájni , de megéri. Csak akkor kezd el ha bírod a fájdalmat és kitartó vagy.
2014. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. febr. 4. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!