Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek?

Milyen gyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és szeretném a testem kicsit izmosabbá tenni. Nem vagyok kövér, de szeretnék itthon tornázni. Eddig napi 100 felülést, és 50 guggolást csináltam, de ezt kb 5-10 perc alatt lerendeztem, és tudtommal napi 40 perc edzésre minimum szükség van. Tömbházban lakok, ezért szeretnék egy olyan tornagyakorlatot kérni tőletek, amivel főként a hasizmot és a combokat lehet megerősíteni. Ha kicsit jobb lesz az idő, eljárok majd ismét futni, de most sajnos ehhez túl hideg van. A tanácsokat előre is köszönöm, és mindenre nyitott vagyok!:)

2013. febr. 23. 22:18
 1/9 Flagstaff ***** válasza:
Kitörések is jók, ferde hasizom, fordított hasprés, "deszkapalló" - gyakorlat... szerintem nézz körül youtube-on, rengeteg edzésvideó van fent!
2013. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Flagstaff ***** válasza:
(Bocsánat, nem fejeztem be) Szívesen leírom, hogyan csináld ezeket, ha kéred!
2013. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

10 perc alatt megcsináltál 100 felülést és 50 guggolást? Hát ez eléggé érdekes...

Rubint Rékának sok dvd-je van hasra és combra is...

Annyit azért tudnod kell, hogy a nőknek eléggé nehezen fejlődik az izma, tehát csodát ne várj rövid idő alatt... A fehérje bevitel is fontos...

2013. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Női rigolya, de a felsőtest se maradjon el.
2013. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi újat nem fogok mondani, de... Én pár napja érdeklődöm efféle gyakorlatok iránt, a youtube-on máris rengeteg érdekeset találtam (a felüléseket már kis koromban is untam), egész testet megmozgató és célzott gyakorlatokat is.

Én minden főbb izomcsoportra rá akarok menni, az tűnik a helyes módszernek. Miért is hagyná ki valaki a felsőtestet? Ezt nem értem. Esztétika és erő szempontjából sem tennék olyasmit.

2013. febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:

Futni soha sincs túl hideg (tudod, kéztyű, sapka).

A 100 ismétlés jó az állőképesség fejlesztésére. Ha izmot akarsz, max 20 ismétlés (hogy a 21-iket ne bírd megcsinálni). Fegyencedzés vagy testépítés. Imádlak, hogy ilyen lelkes vagy. Tedd bele a melót is.

2013. febr. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Youtube-on rengeteg otthoni tornát találsz, az angol nyelvűekből több van, de mivel mozgás, ezért nem annyira lényeges a nyelv, úgyis látni kell főképp: tehát beírod a keresőbe, hogy " home workout " vagy " exercise " és annyi videót kiad, hogy nem győzöd végignézni őket.
2013. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8


Ez például 40 perces és megmozgatja az egész testedet. Jobb oldalon nyilván találsz még hasonló videókat, válogathatsz kedvedre.

2013. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ!:) Sokat segítettetek!:)
2013. febr. 24. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!