Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mindig minden körülmények...

Mindig minden körülmények között meglehet bízni egy jó hírű orvosban?

Figyelt kérdés
Három vetélésen vagyok túl! Hematologia, inmunologia, endokrinologia es most a genetika is kész lett minden rendben! Hallottam az Nk sejtről is, említettem a genetikusnak aki csak annyit mondott most már nemszükséges ezt elvégezni!diétát javasolt +10kg felesleg van rajtam! De nemtudom mit higgyek, szerdán megyek a dokimhoz, de azért kíváncsi vagyok! De ezen kivül minden kesz es minden rendben is van velem és a párommal is!nagyon félek! Köszönöm!
2019. jún. 23. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Valami miatt felvetődött benned a kérdés!Gondolom te is elolvastad a helyzetednek megfelelő szakirodalmat.

A részemről nem ismerem az Nk sejtet,ha elmondanád, megköszönöm.

Megértem,ez egy új lehetőség a számodra. Nem tudom elhinni,hogy a felesleges kilók befolyásolnák a teherbe esést!

Mielőtt továbblépnél arra kérlek lazíts: Csinálj mindent úgy mintha szórakoznál,legyen kedvtelésből elvégezve a házimunka,a munkahelyére úgy menj mintha buliba mennél,csak akkor szeretkezz ha ténylegesen kívánod,ahova csak el tudsz menni kirándulni,moziba,akár sétálni oda mindenképpen mozdulj ki!

Tisztításra vár a gondolat,ez lenne a legfontosabb! Légy egy kicsit szabadabb és minden sikerülni fog. Szorítok neked!!!

2019. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az utolsónak igaza van. Ha rágörcsölsz az biztos nem tesz jót.
2019. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!