Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Junius 14. én volt az utolsó...

Junius 14. én volt az utolsó menstruáciom. Aztán elkezdtem szedni a clostibegyitet 5 napig. Mikor kellene ennek erezzem a “hatását”?

Figyelt kérdés
Tehat semmi kuldonoset nem vettem észre azota magamon csak par napja bő vizes folyasom volt,de se has szurkalas semmi! Pedig azt olvastam hogy szokot lenni erős fajdalom. Akkor nekem nem hat a gyogyszer ?
2019. jún. 25. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is szedtem a múlt hónapban,és a 10. ciklusnapon éreztem előszőr enyhe alhasi fájdalmat,másnap mentem ultrahangra,ahol egy 17mm-es tüszőm volt,ami a 15. napon megrepedt.De nem törvényszerű,hogy fájnia kell.Attól még eredményes lehet.😊

Még a 11. ciklusnapon tartasz,nem vagy lekésve...Neked nem figyeli az orvos,hogy van-e peteérés?

2019. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem annyit mondott az orvos hogy lh teszet csinaljak es ha ket honap sikertelen lesz menjek vissza.
2019. jún. 26. 06:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek az orvosok borzalmasak időnként..Az enyém épp szabin volt,mikor kellett volna nézni,de beküldött Szegeden a Női Klinikára,ott nézték meg a tüsző méretét.Ahogy az imént írtam,meg is repedt,de aztán a 28. ciklusnapra lett 3db ,ami 30mm-esre nőtt...Nincs még menzeszem,várunk,hogy megrepedjen.
2019. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaaa...,és az ovuteszt végig negatív volt,
2019. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Remélem meghozza hatását a csodabogyó
2019. jún. 26. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Mi lett veled azóta?
2019. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyelore semmi! Sajnos parom el kellett itazzon epp akkor amikor peteeresem volt ugyhogy hoaba szedtem a clostit
2019. aug. 3. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegényke...A lényeg ,hogy hatott a gyógyszer . Hány petéd ért meg?
2019. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!